Rüyada Terlik Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada terlik görmek, sizi mutlu edecek bir ziyarete yorumlanır. Evinize ziyarete gelen kişiler beraberinde çok hayırlı haberler getirebilirler. Uzun zamandır evinize gelmeyen dostlarınız da gelebilirler ve hasret giderilir. Uzakta yaşayan sevdiklerinizi evinizde ağırlayabilirsiniz. Evinizde sohbet muhabbet artar ve evin neşesi gelir. Eğer evliyseniz eşiniz ile uzun sohbetler yapabilir ve birlikte mutlu anlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada Başkasının Terlik Giydiğini Görmek

Sevdikleriniz ile aranızdaki kırgınlıkların son bulmasına ve size karşı daha anlayışlı olmalarına yorumlanır. İstemeden de olsa yaptığınız bir hata varsa telafi edebilirsiniz. Sevdiği insandan ayrılan kişiler de sevdikleri ile yeniden bir araya gelirler. Aile içerisinde küslükler biter ve küs iki insanın barışmasına da vesile olabilirsiniz.

Rüyada Terlik Giymek

Sevdikleriniz ile aranızda geçen tatsız bir olay sonrasında gönlünüzü alacaklarına yorumlanır. Sizi veya aile fertlerini kızdıran ya da dolduruşa getiren insanlar bu huylarından vazgeçerler. Başka birinin hatası yüzünden zor durumda kaldıysanız aileniz size destek olabilir.

Rüyada Yırtık Terlik Görmek

Enerjinizin yeniden yerine gelmesine ve geleceğiniz için iyi şeyler yapmak demektir. İş hayatında atılan bir adım hemen başarı getirebilir ve emeklerinizden hızlı bir geri dönüş alırsınız. Yapılan harcamamalar da hayırlı bir şey olur. Evlenmek isteyen kişiler sevdikleri insan ile birlik olup engelleri aşarlar. Maddi sıkıntılar yakında biter ve işleriniz düzelir.

Rüyada Terlik Satın Almak

Yapılan bazı harcamaların ardından pişman olmak ve keşke bunu almasaydım demektir. Sizin ya da diğer aile fertlerinin yaptığı harcamalar daha sonra ailenizi zor duruma sokabilir. Bir süreliğine aile bütçenize dikkat etmeniz ve harcamalarınızı ertelemeniz gerekebilir.

Rüyada Siyah Terlik Görmek

Borçlarınızın artmasına ve daha fazla borca girmeye yorumlanır. Yakın zamanda kredi çekebilir, mal mülk almak için de uzun vadeli bir borç altına girebilirsiniz. Mahkemesi olan kişiler bir süre daha bekleyebilirler, davada gecikme olabilir.

Rüyada Mavi Terlik Görmek

Çevrenizdeki kişilerin saygınlığını kazanmak ve hayırlı haberler almak demektir. Sizi seven ve güvenen insanlar bir şey emanet edebilirler. Ya da bir konuda aracılık yapabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna kendi rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyalarınız editör ekibimiz onayladıktan sonra sitemizde paylaşılır.

YORUMLAR

  1. Saban dedi ki:

    Rüyamda ayağımda mavi terlik olduğunu gördüm. Ama 1 ateanesi yırtıldı ben koşmaya çalışıyordum. Yırtık terlik ile.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya sevdiğiniz biri ile ayrı kalmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status