Terazi Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Aylık terazi burcu yorumunuzda bu ay, duygusal olarak çeşitli sorunlarla veya taahhütlerle yükleneceksiniz. Çoğu durumda, içinde yaşadığınız ev veya kişisel veya aile mülklerinizden biriyle ilgili olacaktır. Bu ay esas olarak çeşitli hane halkı veya mülk sorunları ve yükümlülükleri ile karşı karşıya kalacaksınız. Bunlar genellikle bu zaman zarfında bir oluşum ve bir gelişme olarak beklenmeyecektir.

Birçoğunun yıl içinde yapılacak gezi hakkında önemli bir karar vermesi gerekecek. Bazılarınız iş seyahatinde veya başka bir önemli angajmanla bağlantılı olarak seyahat ediyor olabilirsiniz.

Bu ay boyunca seyahat veya sizden uzakta yaşayan kişilerle ilgili ilginç etkinlikler yaşayacaksınız. Bu olaylardan bazıları akraba veya arkadaş çevrenizdeki kadınlarla ilgili olabilir.

2020 yılının Temmuz ayında hayatınızda önemli bir rol İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan bir kadın tarafından oynanacaktır. Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan bir kişiden beklentileriniz veya vaatleriniz varsa, onun gelişimi konusunda sabırlı olun. Kesinlikle işler beklediğiniz anda olmayacak.

Bu ay yeni tanıdıklar kısa süreli olacak ve bir süre daha önemli olacak. Temmuz ayında bir toplantınıza katılacak veya yakın akrabanızla ilgili haberlerin tadını çıkaracaksınız.

Temmuz ayında, genç biriyle arkadaşlığın veya gençlerle ilgili bir işin sizin üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır. Bir çocuğun doğumu veya gelecekteki annelik ile ilgili haberlerden memnun olabilirsiniz. Terazi kadınları yeni ve eski temaslara, toplantılara ve görüşmelerde çok güçlü, üretken ve başarılı bir ay geçirebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status