Terazi Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

Aylık terazi burcu yorumunuzda bu ay, planlarınızın ve taahhütlerinizin olumlu gelişmesi için büyük umutlarınız ve beklentileriniz olacak. Bazı olayların gelişmesini bekleyeceksiniz ve bu anlamda Kasım sizin için ilginç bir ay olabilir, aksine bir gözlemci olarak.

Bu ay boyunca, birçok kişi yeni gelir kaynakları bulma fırsatına sahip olacak veya beklenmedik bir kârla şaşıracak. Bir aile üyesinin eylemleri veya sözleri size duygusal olarak zarar verebilir veya ilişkinizde gerginlik yaratabilir.

Kişisel yaşamınız ilginç olacak, farklı toplantılar yapacağınız için seyahat etme ve yeni tanışmalar yapma fırsatı olacak.

Bu ay bir miras sorununu veya mülkiyet anlaşmazlığını çözmek için hayırlı bir ay olacak. Tanıdığınız kişilerin ailesinde boşanma veya diğer ayrılıklarla ilgili haberler almak üzeresiniz.

Kasım ayında, aşk ilişkinizle ilgili (geçmişinizle ilgili olanı da içeren) bir toplantı veya konuşma yapacaksınız.

2020 yılının Kasım ayında çocuğunuzun veya torununuzun belirli yeteneklerinin eğitimine veya gelişimine daha fazla dahil olmak üzeresiniz.

Bu ay boyunca, (evinize gelirlerse) size pek çok duygu getirecek misafirlerin veya yoldan gelen insanlarla temasların olmasını bekleyebilirsiniz. Çoğunuz bir ziyaret için seyahat etmek üzeresiniz, ancak böyle bir plan değişebilir.

Bu ay boyunca komşularınız, kiracılarınız veya ev sahipleriniz olan kişilere karşı dikkatli olun.

Terazi burcu kadınları, eşlerinin veya başka bir aile üyesinin planlarını veya niyetlerini değiştirmekte zorlanacaktır. İsteksizliğinize rağmen, muhtemelen bu olayları veya değişiklikleri takip etmeniz gerekecektir.

Terazi erkekleri, kendi ailelerinden biriyle duygusal bir yüzleşme yaşayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status