Terazi Burcu Haftalık Yorumu 31 Ağustos 2020 – 06 Eylül 2020

Haftalık terazi burcu yorumunda bu hafta, yeni veya eski romantik ilişkinizle ilgili keyifli anlar yaşayacaksınız. Eşinizle ilişkiler de iyi olabilir. Birbirinizle herhangi bir yanlış anlamanız varsa, bunları çözmek ve ilişkinizi uyumlu hale getirmek için bu günü kullanın. Elbette mümkün olduğunda.

Temel olarak, hafta duygusal olarak hoş anları yansıtır ve her şey kendi eylemlerinize ve farklı durumlarda manevra kabiliyetinize bağlı olacaktır.

Bu hafta sizin için birçok yönden hayırlı ve başarılı olacak. Çoğu olayın gelişimi beklentilerinize göre olacaktır. Diğerleri henüz sizin için uygun bir yönde gelişmedi.

Profesyonel, iş planlarınızı ve fikirlerinizi gerçekleştirmek veya yenilemek için bu haftayı kullanın. Hafta boyunca yeni kişiler oluşturma ve yeni teklifler alma fırsatınız olacak. İşinizde başarı elde edebileceksiniz, bu size ek gelir sağlayacak veya ek iş bulacaktır.

Bu hafta başka bir ülkede yaşayan insanlarla ilginç temaslar bekleyin. Şu anda yurtdışında olan biriyle eski tanışmanız iyi bir gelişme gösterecektir.

Terazi Haftalık Burç 31 Ağustos – 6 Eylül 2020

Hafta boyunca tanıdığınız bir adamın hayatında aile sorunları ortaya çıkacaktır. Muhtemelen gelişimlerini yakından takip edeceksiniz, ancak sizden yardım istemezlerse, karışmayın!

Terazi burcu erkekleri kolayca sinirlenebilir ve bu hafta sizi duygusal olarak kızdırmamak iyi olacaktır. Ancak öte yandan, daha sonra pişman olabileceğiniz duyguları kontrol etme yeteneğinizin bir testidir.

Terazi kadınları arkadaşlarıyla buluşmak ve konuşmak için daha fazla zaman harcamak isteyecek. Yakın ve uzak insanlarla yeni tanıdıklarınıza çok fazla duygu ve umut yatırım yapacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Eylül Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status