Terazi Burcu Haftalık Yorumu 26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018

Haftalık terazi burcu yorumunda bu hafta Dolunay öz benlik ,perspektifi, hırslar ve kişilik alanınız üzerinde yükselecek. Kişisel yaşamınıza değişiklikler getirmek için samimi bir girişim olacak. Herhangi bir gezegen bu sektörden geçtiği zaman, iki şeyden emin olabilirsiniz. Biri kişisel yaşamda ve hafif sağlık sorunlarında değişiklikler. Çok duygusal olabilirsiniz ve bu herhangi bir kriz getirmemelidir. Duygularınızı kontrol etmeli ve öfkeden uzak durmalısınız. Alınganlık da söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde daha sakin olmanız gerekebilir.

Yeni başlangıçlar önümüzdeki birkaç gün içinde ortaya çıkabilir. Fiziksel sağlığınızı ve güzelliğinizi geliştirmek için bu fırsatı kullanmaya çalışmalısınız. Görünümünüzü geliştirmek için birçok girişimde bulunacaksın.

Bu hafta dış güzellik önem kazanıyor. Yeni bir saç kesimi veya güzellik bakımı deneyebilirsiniz. Başkalarını büyülemek için bu fırsatı kullanın. Hareketlerinize ve konuşmalarınıza bir tatlılık tonu ekleyin, böylece daha etkileyici hale gelebilirsiniz. Bu sizin kişiliğinize de değer katacaktır.

Venüs, finans ve ortaklıklar alanınıza geçecek. Venüs, ilişkiler, sevgi, para ve lüks birliktelik gezegenidir. Aşk hayatınızda bir takım engeller ve zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Bu zorluklar finans ve ortaklıklardan kaynaklanabilir.

Bu hafta paranızı kontrol etmek ve borçlara yetişmek zor olabilir. Mali yardım almaya çalışabilirsin. Yeni bir ortak girişime de girme şansı var. Bu hafta mali anlaşmazlıklarınızı çözme zamanı. Lütfen bu zamanı finansınıza göre akıllıca kullanın.

Aynı zamanda kişisel ilişkiler ile ilgili duygusal zorlukları da yenmeniz gerekebilir. Bir dönüşümden geçiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu dönüşümler duygusal engelleri de beraberinde getirebilir. Bu süre zarfında herhangi bir skandal olayına girmemelisiniz.

Yalnız kalmak istiyorsan, lütfen bunu yap. Eşiniz yaşam ve ilişki ile ilgili endişeler olabilir. Lütfen ani duygusal patlama yaşamadan bir şey konuşmaya gayret edin ve sakinliğinizi koruyun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status