Terazi Burcu Haftalık Yorumu 20 – 26 Kasım 2017

Haftalık terazi burcu yorumunda bu hafta 18 Kasım yeni ay etkisi özellikle de karşı cinsteki birisiyle son zamanlarda yaşadığınız herhangi bir ilişki sorunuyla başa çıkmak için mükemmel bir zaman olarak bütün hafta sürer. Bu hafta kendinizi tanıtmak ve iyilik istemek için iyi bir zamandır. Kendinize güveninizi artırabilirsiniz. Olaylara karşı her zamankinden daha az direnişle karşı karşıya kalacaksınız. Zaman, enerji ve paradan tasarruf etmek için pratik yollar bulmak için sezgilerinizi takip edin.

20 – 21 Kasım 2017: Terazi burcu bu hafta aklını kullanarak bazı sorunları kısa sürede çözebilecek. Hafta başında yeni fikirler aklınıza gelebilir ve bunları hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Özellikle Salı günü aklınızda birden fazla fikir dolaşıyor olacak. Tüm bunlar da size mantıklı gelebilir ve kısa vadeli planlar yapabilirsiniz.

22 – 23 Kasım 2017: Salı ve Çarşamba günleri başarı yolunda hızlı adımlar ile ilerlemek, elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyeceksiniz. Kendinizi pek çok konuda güçlü hissedebilir, cesur adımlar atabilirsiniz. Özellikle iş hayatında ve kariyer alanında size karşı baskı yapan ya da engel koymaya çalışan insanlarla uğraşmanız gerekebilir. Ancak düşmanlarınız sizi yıldırmamalı ve başarılı olana kadar bir şeyleri gizli tutmalısınız. İş hayatında çok dikkatli olmaya gayret edeceksiniz.

24 – 26 Kasım 2017: Perşembe ile pazar günleri duyularınızın tamamı açık olacak ve sezgileriniz güçlü ve doğru sonuçlar ortaya çıkaracak. Aklınızda çok parlak fikirler olabilir ve geleceğe daha parlak bakabilirsiniz. Özellikle hafta sonunda sezgileriniz ile hareket etmek isteyecek, bazı mistik bilimlere ilgi duyabileceksiniz. Manevi yönünüz de bu hafta sonuna doğru ağır basabilir. Bazı heyecan verici fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak için atılımcı olmaya gayret edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status