Terazi Burcu Haftalık Yorumu 2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018

Haftalık terazi burcu yorumunda bu hafta Venüs ilişkilerde kriz, yatırımlar, finans, vergi, sigorta, ortaklık ve krediler alanında hareket ediyor. Venüs bu alana bu kadar güvenmiyor, bu yüzden öncelikle duygusal mücadelelerinize odaklanacaksınız. Ortaklığınıza ve finansmana dikkat etmelisiniz. Her iki alanda da karmaşık bir modda olacaksınız. Yani, bu yönden sakin ve açık olmaya çalışın. Bu, finansal sorunlarınızı çözme zamanı. Mali yardım hakkında da düşünebilirsiniz.

Güneş ve Merkür, eş, evlilik, anlaşma, sözleşme ve açık düşman alanından geçiyor. Merkür, iletişim, akıl ve mantıksal kapasite gezegeni yavaşlama modunda. Yani karar vermede zorluk bulabilirsiniz. Lütfen ortaklıklarda karar almakta acele etmeyin.

Eski dostlarınız ile haberleşebilir ya da yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Eski sevgiliniz ile de yollarınız kesişebilir. Kısa bir ziyaret için akrabalarınız size gelebilirler. Yeni anlaşmalar ve görüşmeler yapmaya çalışacaksınız. Bu konularda uzman görüşü almalısınız.

Bu hafta aynı zamanda iş hayatı ve patronlar ile ilgili görüşmelerde agresif olmamaya gayret edin Bunlara dikkat etmelisin. İş yerinde ek sorumluluklar alabilirsiniz. Düşmanlarınız da bu süre zarfında güçlüdür, bu yüzden lütfen dikkatli hareketler yapın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status