Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Kasım 2020 – 15 Kasım 2020)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta yakın, romantik veya evlilik ilişkinizi dengelemek için zamanınızın ve enerjinizin çoğunu kullanacaksınız. Ayrıca, iletişim kurmayı unuttuğunuz kişiler de dahil olmak üzere, arkadaşlarınızla daha sık iletişim kurmaya çalışacaksınız.

Bu hafta yaratılan yeni tanıdıklar, kişisel yaşamınız, işiniz veya sosyo-politik faaliyetlerinizle ilgili olup olmadıklarına bakılmaksızın perspektif geliştirme fırsatına sahip olacaklar.

Bu hafta, uzun zamandır görmediğiniz veya başka bir şehirde yaşayan biriyle konuşmak veya tanışmak için bir telefon görüşmesi sizi şaşırtacak.

Maalesef, bu hafta kötü haberler veya akrabalarınızdaki bir kişiyle ilgili bir olay sizi üzebilir.

Biriniz ayrılmaya veya boşanmaya karar verdiyse, kararda veya olayların gidişatında bir değişiklik olasılığı minimumdur.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu 2021 Yorumu

9 – 15 Kasım Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca, başka bir şehir veya ülkeden size teslim edilmek üzere mal veya başka şeyler sipariş ederseniz dikkatli olun.

Dikkat, çevrimiçi ticaret, mal satışı veya gayrimenkul yoluyla satın alımları gerektirecektir.

Terazi burcu kadınlar zamanlarının çoğunu evde geçirecekler. Yapacak bir işiniz olacak ve evinizde ya da aile ilişkilerinizde başarının tadını çıkarabileceksiniz. Bazılarınız yeni bir evde mutlu olacak ya da bir süre başka bir evde ya da başka bir yerde kalacak.

Erkeklerin ailelerinde önemi küçümsenmemesi gereken sorumlulukları olacaktır. Bu sizin için önemli, başarılı ve verimli bir hafta.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status