Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Mart 2021 – 14 Mart 2021)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta arkadaş veya tanıdık çevrenizden biriyle konuşurken daha dikkatli olmanız gerekecektir.

Böyle bir kişi, yanlış olduğu ortaya çıkacak bilgilerle sizi bir şekilde etkilemeye çalışacaktır. Karar vermeden önce her şeyi kontrol etmeyi öğrenin.

Hafta, tanıdığınız biriyle ilgili bazı hoş olmayan haberlerle hatırlanacak.

Bu yedi gün boyunca, bir bağlılığın veya ilişkinin sonu ve hayatınızda yeni bir şeyin başlangıcı ile ilgili olarak sizin için önemli bir değişiklik fark edeceksiniz.

Birçoğu, başka bir kasabada yaşayan bir çocuğun veya genç adamın hayatındaki başarı ile ilgili iyi haberler veya başka bir özel olay alacak.

Hafta aşk, çeşitli aile etkinlikleri, nişan, düğün ve diğerleri için elverişli olacaktır.

Bu hafta boyunca, hoş olmayan veya zor işlerden kaçınmaya çalışın.

Terazi burcu kadınların pek çok endişesi olacak, huzursuz olacak, paniğe yatkın olacak veya gelecekleri hakkında olumsuz bir bakış açısı olacak. Sizi böyle bir durumdan çıkarmak için bazı değişiklikler için cesaret toplamanız gerekecek. Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan biriyle ilgili önemli bir olay veya başarıya sahip olmak üzeresiniz.

Erkekler gelecekleri için önemli bir dönemden geçecekler. Şanslar olacak, size fırsatlar verilecek – ancak çalışma ve gerçekleştirme arzusu sizden gelmek zorunda kalacak. Kova, İkizler veya Terazi burcunda doğan insanlarla çok güçlü bir dönem ve özel deneyimler yaşanacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status