Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Mayıs 2021 – 9 Mayıs 2021)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta, ailenizdeki çocukları veya gençleri ilgilendiren şeyleri bitirmek için daha fazla zaman harcayacaksınız.

Yeni bir eve taşınmak, seyahat etmek, başka bir şehir veya ülkede yeni eski hayata vb. Nedenlerle bunlarla ilgili önemli bir olay veya ayrılık yaşamak mümkündür.

Bu hafta boyunca, kendi çocuklarınız olsa bile başkalarını kendi düşüncenizin doğruluğuna ikna etmek zor olacaktır. Bu hafta, medeni durumunuz ne olursa olsun aşk hayatınız için ilginç olacağa benziyor.

Hafta boyunca romantik sanal temaslar veya gerçek toplantılar ve samimi deneyimler mümkündür.

Hafta içi, profesyonel ve iş planlarınızın geliştirilmesi, iş yerinizin istikrarı için ve ticaret veya çevrimiçi satış alanında çalışıyorsanız daha yüksek satışlar elde etmek için elverişli olacaktır. Daha iyi maaşlı bir iş teklifi alacak olanlarınız, sırf yüksek maaş yüzünden kararınız ve cevaplarınız için acele etmeyin.

Hafta boyunca oğlunuz, torununuz, yeğeniniz, erkek kardeşiniz ve diğerleri olabilecek genç bir adamla ilgili önemli haberler alacaksınız.

Terazi burcu erkek ve kız çocukları, beraberinde yaşamda büyük değişiklikler getiren bir teklife kesin bir cevap vermek zorunda kalacaklar.

Erkekler fiziksel ve zihinsel sağlıklarıyla daha fazla ilgilenmelidir. Hayatınızdaki iş yükü artacak ve kesinlikle formda olmalısınız.

Kadınlar evlerinde, yeni evlerinde veya konaklama yerlerinde bir satın alma ile mutlu olacaklar, ancak mallarla işle ilgili yeni bir fikir ve daha fazlası.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status