Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta ilişkin beklentilerinizin çoğu iyimser olacak, ancak haftanın başında çok az şeyin size bağlı olacağını anlayacaksınız. Yaklaşan olayların böyle bir resmi bir kayıp anlamına gelmez, ancak taahhütlerinizi daha ciddiye ve sorumlu bir şekilde almanızı sağlayacaktır.

Hafta, yeni bir iş, yeni bir pozisyon veya yarı zamanlı çalışma yoluyla yeni ek gelir fırsatı ile ilgili sohbetleri getiriyor. Önümüzdeki yıl sizi bekleyen şeyler …

Bu, sahip olduğunuz mülke veya belirli kişi veya kurumlara karşı sahip olduğunuz yükümlülüklere ilişkin belgeleri halletmek için hayırlı bir hafta olacaktır.

Bu hafta boyunca ailenizden, arkadaş çevrenizden veya meslektaşlarınızdan ve diğerlerinden insanlarla daha fazla toplantı, bağlantı veya toplantı yapacaksınız.

Bu hafta çoğu kişi aracılığıyla, sizin için yararlı olmaya devam edecek çeşitli bilgiler alacaksınız.

Bu yedi gün boyunca, kişisel veya ticari ilişkilerinde onlar için önemli başarılara imza atacak olan arkadaşınızın sevincini paylaşacaksınız. Bu, tavsiyeniz veya başka bir yardımdan kaynaklanıyor olabilir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu 2021 Yorumu

Terazi Haftalık Burç 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021

Bu hafta, bir akrabanız veya bir arkadaşınızla ilgili olarak kendisini tatsız bir durumda bulacak tatsız bir olay yaşayacaksınız.

Bu süre zarfında, kazanma olasılığı neredeyse yok denecek kadar az olduğundan, her ne pahasına olursa olsun çatışmalardan kaçının.

Terazi burcundaki kadınların yakın bir kadın veya Aslan, Koç veya Yay burcunda doğabilecek bir arkadaş hakkında endişeleri veya endişeleri olacaktır.

Erkekler Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğan bir kişiyle ilgili haberlerin veya sohbetlerin tadını çıkaracaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status