Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Ekim 2020 – 25 Ekim 2020)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde kişisel, aileniz veya aşk hayatınız için önemli bir karar vermeniz gereken bir hafta var. Bazılarınız için bu, eski bir aşk ilişkisiyle ilgili bir duruma bir çözüm aramak ve bulmak olacaktır. Diğerleri için, ilişkinizi sürdürmek istiyorsanız, mevcut ilişkideki rutin bazı değişiklikler gerektirecektir. Ciddi düşünme anları vardır ve bazen önemli veya zor kararlar alma ihtiyacı vardır.

Bu haftanın sizin için özel bir anlamı olacak çünkü yakın geleceğiniz hakkında daha net bir fikir oluşturma fırsatınız olacak. Kendi hatalarınızı, ihmallerinizi veya yanlış anlamalarınızı görme fırsatına sahip olacaksınız.

Size teklif eden insanların yardımını ihmal etmeyin, özellikle de Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğmuşlarsa.

Hava burcu temsilcilerinin hareketlerinde kötü düşünceler aramayın. Bu yedi gün boyunca onlar gibi insanlara ihtiyacınız olacak.

19 Ekim– 25 Ekim Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta boyunca iletişiminizdeki olumsuz duygular, şüpheler, sinirlilikten kaçınırsanız, bu hafta sadece birçok yönden önemli değil, aynı zamanda sizin için de başarılı olacaktır.

Bazılarınızın beklenmedik bir yolculuğa ihtiyacı olabilirken, diğerleri başka bir yerden insanlarla ilgili hoş olmayan haberler alabilir. Taşıma zorlukları mümkündür.

Terazi burcu kadınları, paylaşmak için bazı yanlış veya doğrulanmamış, aceleci bilgiler alacak.

Terazi erkekleri direksiyon başındaysa seyahat ederken dikkatli olmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status