Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Kasım 2020 – 22 Kasım 2020)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta diğer insanlardan alacağınız yardım veya bilgilerle bu hafta çok şey başarabileceksiniz.

Genel olarak, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız hafta boyunca sizin için çeşitli önemli sonuçlara ve başarılara ulaşmada önemli bir rol oynayacaktır.

Bu yedi gün boyunca, konumunu ya da arzularını savunacak bir kız ya da kadınla öngörülemeyen bir ilişkiniz olacak. Aranızdaki yüzleşme hoş olmayacak, ancak tavizler de göz ardı edilmeyecek.

Hafta içinde gerçekleşecek olayların çoğunun önemi nedeniyle günlük hayatınızdaki gerginlik, istenmeyen veya anlamsız tartışmalara ve çatışmalara yol açabilir.

Size sizin için önemli veya yararlı bir şey sağlayacak beklenmedik durumlara da bir miktar stres eşlik edecektir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu 2021 Yorumu

16 – 22 Kasım Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta, size getirdiği faydaların farkına vararak, geçmişinizdeki bir ayrılık veya kayıp üzerine düşüneceksiniz.

Terazi burcu kadınları bu yedi gün boyunca hızlı hareket edecek. Sizi koruyan kuvvetlerden birçok göreviniz, sorumluluklarınız ve önemli yardımlarınız olacak. Şans senin tarafında olacak, ama ne için kullandığına dikkat et.

Terazi erkeklerin ebeveynleri veya diğer yaşlı akrabaları ile ilişkileri olacaktır. Onlardan uzakta yaşıyorsanız, etkileşimleriniz daha fazla sohbete bağlanabilir, sorunlarına çevrimiçi olarak veya sahip olduğunuz kişiler aracılığıyla çözüm arayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status