Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2018 Cumartesi)

Terazi burcunda bugün size çok fazla sorun veren psikolojik bir gerçek ile yüzleşmeniz olasıdır. Geçmişin kötü olaylarını hatırlamış olabilirsiniz. Gidin ve endişelerinizi bir arkadaşınızla ya da akrabanızla paylaşın ve gün sizin için harika olacak. Bunlar sizi hayatta güçlü kılmak için sadece belli gösteriler!

Terazi Burcu Günlük Aşk ve İlişkiler Yorumu

Biri sevdiğiniz insan ile aranızı bozmaya çalışıyor olabilir ve bu kişi yüzündne gün içerisinde sevdiğiniz insan ya da hoşlandığınız kişi ile aranızdaki sorunlar çıkabilir. Sevgilinizin sağlık sorunları da gün içerisinde endişe nedeni olabilir.

Terazi Burcu Günlük Para ve Kariyer Yorumu

Çabalarınızı en iyi şekilde göstereceksiniz ve başkalarına karşı çok destekleyici olacaksınız. Ancak iyiliklerinizin karşılığını alamamak sizi üzebilir. Belki iş ortamında yardımlarınız akarşılık bulamayabilir, takdir görmeyebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Sağlık Yorumu

Çok telaşlı bir program içinde olabilirsiniz, ciddi sağlık ve fitness rejimleri için çok az zaman ayırmanız gerekebilir. Genelde diyet bilinciniz olmasına rağmen, işinizin talepleri nedeniyle son birkaç gündür abur cuburları abartmış olabilirsiniz. Biraz dinlenmeniz ve sağlıklı beslenmeniz bugün sizi zinde tutabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status