Terazi Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

Aylık terazi burcu yorumunuzda bu ay, güneş burcunuzu net ve açık bir şekilde etkileyecek. Rasyonel benliğinizi tanıma ve bilinmeyen yerlere kapıyı açacak gizli yaratıcılığı keşfetme fırsatınız var. Sözünüzle, elinizle, aynı zamanda kalbinizle her şeyi güzelleştirme zevki ve fırsatına sahip olacaksınız. Güneş aynı zamanda içinizdeki çocuğu ve samimiyetinizi de ortaya çıkaracaktır.

Uzun zamandır canınızı sıktığı için birine bir şey söylemek istiyorsanız, dürüst davranmanın tam zamanı. Ancak dürüst davranmak aynı zamanda mantıklı davranmak anlamına da gelir. Bu nedenle, sözlerinizi yalnızca doğru yönde değiştirin ve başkalarına karşı suçlamalardan kaçının.

Bu ay Güneş’in etkisi altında tercih edeceğiniz tavırlar önümüzdeki aylarda da size eşlik edecek. Bu nedenle, eylemlerinizi, zihniyetlerinizi ve sözlerinizi daha olumlu olacak şekilde değiştirin.

Aşk: Bu ay sorunlarınızı şişirmeyi deneyin. Belki de hiçbir şey gördüğünüz kadar trajik değildir. Partnerinize daha fazla dikkat edin ve ihtiyaçlarını anlayın. Her zamankinden daha yakın olacaksın. Eğer sadece doğru olanı arıyorsanız, Ay’dan yana olacaksınız ve gerçekten özel biriyle tanışmak için motive olacaksınız. Ancak, sadece kısa vadeli zevk için değil, gelecek için bir ortak arayın. Bu ayda kalbinizi anlayışa ve affetmeye açın.

Geçmişte aile ile tartışmalara yer kalmadı. İlerleyin. Bu ay sadece arkadaşlarınıza odaklanmayın. Her biri kendi endişelerini çözer ve onlarla başka bir zamanda ilgilenirseniz daha iyi olur. Ancak, arkadaşlarınızla normal kahveyi kaçırmayın.

Sağlık: Bu ay, geçen aylara göre daha iyi bir diyete sahip olun. Kötü rejim, sağlık sorunlarınızın çoğunu oluşturur. Su olmadan metabolizmanız tembelleşir ve daha fazla kilo alırsınız. Ayrıca vücudunuzdaki toksinlerden kurtulmazsınız ve bu da birkaç hastalığa neden olur.

Su vücudunuz için son derece önemlidir. Ancak tatlandırılmış içeceklerin, köpüklü maden suyunun ve aromalı suların içme rejimi olarak sayılmadığı unutulmamalıdır. Bu yüzden çay veya kahve tatlandırmayın. Bu ay sağlıklı bir içme rejiminde bir rutin yapın ve günde en az bir buçuk litre temiz, aromasız su için. Sağlığınızın ne kadar hızlı iyileşeceğini göreceksiniz. Cildiniz de iyileşecek ve çok daha canlı enerji hissedeceksiniz.

İş ve Para: Bu ay başarılı olmanın yeni yollarını arayabilirsiniz. İş yerinde acele etmeyin ve işin kalitesine odaklanmayın. Artık özel ve profesyonel hayatınızı karıştırmayın. Meslektaşlarınızı gizliliğiniz hakkında bilgilendirmekten kaçının. Birkaç şeyi kendinize saklamanız daha iyidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status