Terazi Burcu Erkeğiyle Nasıl Baş Edilir?

Bu burç erkeği, idare etmesi belki de en zor erkeklerden biridir. Hem duygusal iniş çıkışları hem de dalgalanan ruh hali ile terazi erkeğine ulaşmak oldukça zordur. Terazi erkekleri bir anda alınganlaştığı gibi bir anda da yatışır. Pek öfkelenmese de sıklıkla kızabilir ve küsebilir. Bu nedenle terazi erkeğine karşı alttan almayı bilmeniz gerekir.

Zaman zaman onun üstüne gidip özür dilemesini beklemek yerine geri çekilip hatasını anlamasını beklemek gerekebilir. Üstüne giderseniz, terazi erkeğinin alınganlık krizleri artacak ve ilişkiniz daha fazla yara alacaktır. Bu erkeğin bir diğer baş edilmesi gereken yönü ise kolayca içine kapanıp suskunlaşması olabilir.

Her ne kadar bu dönemler kısa sürse de, yaşandığı zaman ilişkinizi zedeleyebilir. Sizin bu durumla başa çıkmak için öncelikle bu dönemleri tanımanız, onun suskunlaşıp içine döndüğünü fark etmeniz gerekir. Ardından onun üzerine çok fazla gitmeden, bir şekilde size açılmasını sağlamanız gerekir. Bu oldukça zor ve hassasiyet gerektiren bir durumdur ama becerebildiğiniz takdirde ilişkiniz için çok büyük bir gelişme olacaktır.

İçine kapanmalarını çözdüğünüz takdirde terazi burcu erkeğinin hem alınganlığı hem sebepsiz yere küsmeleri hem de ilişkinizi zedeleyen diğer tavırları azalacaktır. Öte yandan sizinle daha fazla şey paylaştığı için ve sizi de daha fazla dinleyeceği için ilişkiniz kolaylaşacak ve güzelleşecektir. Terazi burcu erkeği ile baş etmeyi sağlayan bir diğer yöntem ise, onu ufak sürprizler ve güzel programlar hazırlayarak ilişkinize değer verdiğinizi kanıtlamaktır.

Terazi erkeği bu tarz hatırlatmalara ihtiyaç duyar çünkü zaman zaman özgüven problemleri yaşayabilir. İlişkinizi sorguladığı bu dönemlerde ona, sizin ona ve bu ilişkiye değer verdiğinizi kanıtlamanız onun için fayda sağlayacaktır. Terazi burcunun dalgalanan iniş çıkışları ise her insana özgü farklı durumlarda gerçekleşir ve o kişiyi iyice tanıdıkça bunların üzerinden gelmeniz de kolaylaşacaktır.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği Neden Ayrılır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status