Terazi Burcu Erkeğinin Kalbi Nasıl Kazanılır?

Bu burç erkeğinin kalbine giden yol tam olarak kadının zekasından geçer. Zeki bir kadın, onların asla karşı koyamayacağı bir kadındır. Güzelliğe de her erkek gibi önem veren terazi burcu erkeğinin bir kadında en çok dikkatini çeken şey zekasıdır.

Bu nedenle bir terazi erkeğinin kalbini kazanmak için onu zekanızla etkilemeniz gerekir. Örneğin bir ortamda herhangi bir konu üzerinde konuşuluyorsa ve siz de o konuya hakimseniz düşünceleriniz söylemekten ve savunmaktan asla çekinmeyin. Bu onun dikkatini bir hayli çekecek ve sizinle kurduğu sohbetten zevk almasını sağlayacaktır. Hal böyle olunca sizinle yaptığı sohbetleri daha sık hale getirmek isteyecek ve sürekli size zaman ayıracaktır.

Kısacası bu sohbetler sayesinde terazi erkeği için bağımlı bir şey haline geleceksinizdir. Ancak terazi burcu erkeğinin kalbini kazanmak için bu yeterli bir yöntem olmayacaktır. Çünkü bir kadında zekanın yanında huzur da istemektedir.

Eğer terazi erkekleri bir kadında huzuru bulmuyorsa onun yanında kafa dinleyemiyor ise bu durum onu partnerinden uzaklaştıracaktır. Yani terazi erkeğinin kalbini kazanmak için davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Onun yanında sevecen güler yüzlü ve cana yakın olmalısınız.

Size bir sıkıntısını anlattığında ona karşı pozitif davranmalı sizin yanınızdayken her şeyin iyiye güzele gideceğini her şeyin daha iyi olacağına inandırmalısınız. Böylelikle terazi burcu erkeği sizin yanınızdayken bütün sıkıntılarından kurtulacak ayakları bulutların üzerinde gezecektir.

Şunu unutmayın ki terazi burcu erkekleri huzuru kimde bulursa o kadına aşık olur. Eğer ki onun için huzur kelimesinin karşılığı olmayı başardıysanız terazi burcu erkeğinin kalbine giden yolun kapısını çoktan açtınız demektir. Böylece aşık terazi burcu erkeği ile pürüzsüz sorunsuz mükemmel ve uzun bir ilişki de sürdürebileceksiniz.

Birini sevmek kolay bir şey değildir. Sevdiğin zaman ise onun kalbini kazanmak hiçte kolay olmaz. Fakat kalbini nasıl etkileyebileceğinizi bilirseniz işiniz biraz daha kolay olur. Özellikle karşınızdaki terazi burcu erkeği ise nasıl kalbini kazanacağınızı bilmiyor musunuz? Gelin biraz bu konuyu tartışalım ve size pratik fikirler verelim.

Öncelikle bu burç erkeklerinin en sevdiği şeyler arasında gezmek ve eğlenmek yer almaktadır. Eğer gezmeyi çok seviyor ve bu eğlenceyi onunla da paylaşmak istiyorsanız, dikkatini çekmeyi başarmış olursunuz. Aynı zamanda terazi erkekleri her zaman ilgi görmeyi övülmeyi isterler. Bu yüzden onların kalbini kazanmak istiyorsanız ikinci yapmanız gereken, sürekli ona fikirlerini konusunda inandığınızı göstermek ve her zaman yanında olup en büyük destekçisi olduğunuzu belirtmektir.

Terazi burcu erkeklerinin sevdiği şeylerden birisi ise bakımdır. Sizde kendinize ne kadar bakar ve güzel olursanız bir o kadar onun dikkatini çekmeyi başarırsınız. Kalbini kazanmaktaki en büyük etkenlerden birisi bakımdır.

Terazi erkeği üzerinde sürekli baskı yapılmasından ve sürekli yöneltilmekten pek hoşlanmazlar. Bu yüzden ona sürekli baskı yapmamalı ve bir o kadar özgür bırakıp bir o kadar onu sıkmadan onunla ilgilenmeniz gerekir. Yani ikisinin arasındaki o ufak dengeyi ne kadar erken bulursanız o kadar kolay yol kat etmiş olursunuz.

Size anlattığı şeyin yalnızca ikiniz arasında olduğunu unutmayın. Onu size anlatıyor ise sizde gidip bir başkasına anlatmayın. Arasında sırrın aranızda kaldığını ona göstermeye çalışın. Ona güven verin. Güven verdiğiniz taktirde kaleyi içten fetih etmiş olursunuz ve böylece hem kalbini kazanırsınız hem de bu adamın uzun süre sizi bırakmadan sizinle kalmasını sağlamış olursunuz.

Karar vermekte oldukça zorlanan terazi burcu erkeği, kararsızlığı sırasında sizin de onun yanında olup ona yol göstermenizi ve onu rahatlamanızı beklerler. Bunu ona gösterdiğiniz zaman sizi hep yanında isteyecektir.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeğinin Sevgisini Nasıl Kazanabilirim?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status