Terazi Burcu Erkeğinin Gönlü Nasıl Alınır?

Sevdiğimiz birisiyle bu eşimiz, en yakın arkadaşımız, dostumuz, ailemizden biri veya sevgilimiz olsun hangisi olursa olsun tartıştığımız ve onunla küs kaldığımız zaman kendimizi çok kötü hissederiz. Gönlünü almak için birçok şey düşünmeye başlarız. Kimilerinin gönlünü almak çok kolay iken kimilerinin gönlünü almak çok zordur. Mesela terazi burcu erkeğinin gönlünü almak, sandığınız kadar kolay bir şey değildir.

Terazi erkekleri kolay kolay kırıldıklarını belli etmeyen yapıda bireylerdir. Ancak ve ancak sabırları çok taştığı zaman kırgınlıklarını dile getirmeye başlarlar. Eğer ki size darıldığını söylediyse sizin bir hatanız olduğunu düşünmektedir. Eğer ki gerçekten hatanız varsa ondan hatanızı anladığınızı söyleyip özür dilemelisiniz. Emin olun ki özür dilemeniz için oda sizi bekliyordur.

Eğer ki bu erkekler sevgilisiyle tartıştı ve ondan uzak durmaya karar verdiyse, artık sevgilisinin hatasını anlayıp onun peşinden gitmesini istiyor demektir. Seviyorsa ayağıma gelecek lafını savunan terazi burcu erkeği, büyük bir canla ve başla sabrederek ondan af dilemenizi bekler. Ona ne kadar değer verdiğinizi ve onu kaybetmekten ne kadar korktuğunuzu bu süreçte görmek ister. Ve bunları gördükçe çok mutlu olur. Ne kadar fazla sevildiğini görürse o kadar mutlu olur terazi erkeği.

Tartışma sonucunda oturup mantıklı bir şekilde hatalı olduğunuzu gördüyseniz muhakkak onun karşısına geçip hatanızı fark ettiğinizi ve bu hatayı bir daha tekrarlamadan düzelteceğinizi göstermeniz gerekir. Ancak bu durumda terazi burcu erkeğinin gönlünü alabilirsiniz.

Hatalı değilseniz hatalı olmadığınızı ona kanıtlamak için ellerinizi sıvayın. Çünkü onlar bunu fark etmediği sürece sizin yüzünüze bu konuları vuracak ve sizi sürekli rahatsız edecektir. Hem böylece intikam almış olacak hem de siz kendinizi kanıtlamadığımız sürece sizden git gide uzaklaşmayı tercih edecektir. Sonunda da ortadan yok olup gidecektir.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeğini Nasıl Elimde Tutarım?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status