Terazi Burcu Erkeğini Süründürmenin Yolları

Bu burç erkeği ile bir ayrılık süreci mi yaşadınız, yahut yaptığı bir hatadan dolayı onu süründürmek ve burnunun sürtmesini görmek mi istiyorsunuz? Bunun gibi emelleriniz var ve süründürmek adına tam olarak ne yapmanız gerektiğini bilmiyor iseniz bu yazımız da tüm aradıklarınızı bulabilirsiniz. Gelin hep birlikte terazi burcu erkeğinin süründürme yollarına bakalım.

Bu sürecin zorlu bir süreç olduğunu hatırlatmakta fayda var. Çünkü terazi burcu erkeği son derece dengeli ve net bir insan olduğu için aldığı kararlarda ve verdiği tepkilerde emin olmakla birlikte geri adım atmayı sevmeyen bir karakterdir. Bu nedenle terazi burcu erkeğini süründürmek oldukça zordur. Ancak kadınların lügatında zor kavramı yer almaz. Ne yapıp edip bir yolunu bulur ve zor olanı başarıp terazi burcu erkeğini süründürürler. Eğer bu konuda emin iseniz ilk yolu denemek adına kolları sıvayabilirsiniz.

Terazi erkeği için önemsenmek oldukça önemli bir konudur. Bir toplulukta yahut küçük bir zümre içinde ön planda olmak terazi erkeği için oldukça önemlidir, terazi erkeğini önemsediğiniz de kendine olan güveni yerine gelir ve oldukça mutlu olur. Tam olarak bu aşamada onu önemsemediğinizi gösterir iseniz terazi burcu erkeği büyük bit yıkım yaşayacaktır. Bu yıkım onun öz güvenini yerle bir edecek ve kendine olan güveni tamamen yerle bir olacaktır. Bu aşama da büyük bir pişmanlık yaşayacaktır. Bunun üzerine son olarak onu umursamayın.

Şöyle ki yaptığı bir hata var ise yahut sizi kırdı ise olay hiç yaşanmamış gibi umursamaz davranın. Bu umursamazlık öyle bir düzeye çıksın ki terazi erkekleri karşınızda büyük bir yıkıma uğrayarak sürünsün. Oldukça basit ve etkili bu yöntemler sayesinde terazi erkeğini süründürebilirsiniz.

Terazi burcu erkeğini süründürmenin yolları nelerdir ? Bu burç erkeği sizi üzdüyse ya da kızdırdıysa ondan intikam almak istiyorsanız öncelikle onun nelere kızdığını, nelere dayanamadığını çok iyi bilmelisiniz. Terazi erkekleri, dengeli yapısı ve kontrolcü kişiliği ile dikkat çeker. Kimsenin dengesini ve planlarını bozmasına tahammül edemez.

Etrafında olan biten her şeyden haberdar olmak ister ve olamadığında çılgına döner. Terazi burcu erkeğini süründürmenin yolları arasında, onun sözlerine değer vermeyerek başınızın dikine gitmek ve yanlışlarını yüzüne söylemek de vardır. Terazi erkeği, hatalarının yüzüne vurulmasından rahatsız olur.

Terazi burcu erkeği, sevdiği insanın kendisine uzak ve soğuk bir davranmasına dayanamaz. Ona hatasını gösterip pişman olmasını sağlamak istiyorsanız aranıza mesafe koyarak ondan bir müddet uzak kalmanız yeterli olacaktır.

Erkekler, genellikle yapıları gereği özür dilemekten kaçınır ve hatalarını kolay kolay kabullenmezler. Hatalarını kabul edip özür dilemeleri için gerçekten çok pişman olmaları gerekir. Sevdiğiniz adamın sizi daha iyi anlamasını sağlamak için onunla küçük inatlaşmalar yaşayabilirsiniz.

Onun önemsediği şeyleri kırıldığınız için yapmadığınızı ona hissettirerek pişmanlık duymasını sağlayabilirsiniz. Küçük konuları büyüten insanlara terazi burcu insanlarının hiç tahammülü yoktur. Bu nedenle aranızdaki küçücük bir meseleyi halletmeden beklemeniz bir şeylerin ters gittiğini ona gösterir.

Terazi burcu erkeğine ders vermek istiyorsanız, siz olmadan hayatın nasıl olacağını, hayatında negatif yönde ne gibi değişmeler yaşayabileceğini ona göstermeniz gerekir. Sevgiliniz sizinle eskisi kadar ilgilenmiyor ve sizi sık sık gereksiz yere kırıyorsa ona bunları direkt olarak söylemeniz gerekir.

Erkekleri süründürmenin en güzel yolu, ilgiyi azaltmaktır. Ev işleri, yemek, bulaşık , ütü, çocuk bakımı gibi işleri bir süre askıya almak erkeklere onun hayatında aslında sizin ne kadar büyük rol oynadığınızı gösterir ve pişmanlık duymasına neden olur.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği ile Nasıl Konuşulur?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status