Terazi Burcu Erkeğine Yapılması Gerekenler

Bu burç erkeğini etkilemek, onu kendinize aşık etmek veya hayatında yer etmek istiyorsanız işe onun kişiliğini, sevdiği şeyleri öğrenerek başlamalısınız. İşte terazi erkeğini etkilemenin yolları:

Hızlı Hareket etmelisiniz!

Terazi burcu erkeği adeta flört etmek için yaratılmıştır. Eğer ondan hoşlanıyorsanız, elinizi çabuk tutmalısınız. Yoksa her an bir başkası tarafından hayalleriniz çalınabilir.

Kibar Olmalısınız!

Kibarlık terazi erkeği için çok değerlidir. Kaba, züppe insanlarla asla birlikte olmak istemez İltifatları sever ve karşısındakinden de iltifat bekler.

Açık Sözlü ve Açık Fikirli Olmalısınız!

Dar fikirli ya da sabit düşünceli insanlar terazi burcu erkeğine çok itici gelir. Eğer terazi erkeğinden hoşlanıyorsanız fikirlerinizi açıkça belli etmeye ve açık sözlü olmaya önem vermelisiniz.

Önce Dinlemelisiniz, Sonra Konuşmalısınız!

Onunla ilgilendiğinizi anlamasının temel yolu onu dinlemenizdir. Dinlemek kadar hatırlamak da onlar için çok önemlidir. Örnek olarak kahveyi şekersiz içmekten keyif aldığını söylediyse ve siz bunu hatırlayıp ona şekersiz bir kahve getirdiyseniz bu çok hoşuna gidecektir.

Önce Arkadaş Olmalısınız!

Terazi erkekleri ilişkiye başlamadan önce sevgilisi ile arkadaş olmak, konuşmak, anlaşmak ister. Öncelikli olarak arkadaşlığınızı ilerletin, ilişkiniz kendiliğinden gelişecektir.

Etkileyici Olmalısınız!

Terazi erkeği kendini seven ve kendiyle övünen bir erkektir. Bu nedenle aynı özellikleri karşısındaki kadından da bekler. Sevgilisinin hoş ve etkileyici görünmesini, temiz ve şık olmasını ister. Güzelliğinize, çekiciliğinize önem vermelisiniz.

Kararlı Olmalısınız!

Terazi erkeği kararsız olduklarından karşılarındaki insandan destek almak ister. Seçenekleri uzun süre ellerinde tutmak için uğraşır buna karar vermek de dahildir. Bu nedenle kararsız kaldığı konularda yardımcı olmalısınız. Tabii ki yardım ederken de çatışmaya girmekten kaçınmalısınız.

Özgüvenli Olmalısınız!

Kendine güvenen, güçlü, kendi ayakları üzerinde duran, yeri geldiğinde kendisini yönetebilecek bir eş ister. Sadece güvenebileceği ve tüm hayatı boyunca yanında olmak isteyebileceği güçlü bir kadınla evlenmek ister.

Bu burç erkeği bir hayli dengesiz olmasının yanı sıra kararsız olma özelliği ile de bilinir. Terazi burcu erkeğinin ne istediği konusuna gelir isek öncelikle ilgi ve romantik bir partner ister. Kendisi gibi iyi huylu olmasını da bir hayli isteyen terazi erkeğinin şımartılmak çok hoşuna gider. Aşk hayatında bir terazi burcu erkeği kesinlikle aşık olmak ister.

Aşık olmadığı zaman ilişkiye çok fazla önem vermez. Aşk hayatında istekleri ise genelde ilgidir. Bunun yanı sıra özgürlüğüne düşkün olan terazi erkeği sıkılmamak ve bunaltılmamayı ister. Sevgilisi tarafından sıkıldığını hisseder ise o ortamdan uzaklaşmak isteyecektir. Hiçbir zaman sıkılmaya gelemeyen bir burç var ise o da terazi burcu olarak belirtilebilir.

Kıskançlık da önemli bir özelliğidir. Aşık olduğu kadını kıskanmak isteyebileceği gibi kendisinin de kıskanılmasını isteyebilir. Kadınının sadece ona ait olmasını ve sözünden çıkmamasını da ister. Büyük bir ego hastası olan terazi burcu erkeği, ilişkide de egosuna yenik düşmemek ister.

Egosunu ortaya koyar fakat aşık ise bu durum biraz dizginlenebilir. Sinirli anları, en çok uzak durulması gereken anlarıdır. Ani gelen sinir krizleri ile partneri ile anlaşamadığı konularda patlama yaşayabilir. Genel anlamda bakıldığında ise terazi burcu erkeği ilgi ister ve bu ilginin yanı sıra kıskanılmak da isteyebilir.

Terazi burcunun bir özelliği de aşık olduğunda ortaya çıkmaktadır. Aşık olduğu zaman gözü hiçbir şey görmez ve gerekirse sevdiği kadının da peşinden koşacaktır. Aşk hayatında terazi burcundan sonsuz sevgi görebilirsiniz. Terazi erkekleri, sevdiği kadının da ayağı yere basan ve sorumluluklarının da farkında olan bir eş adayı ister. Daha güçlü ve kendisi ile uyumlu bir eş adayı da istekleri arasında yer alır.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği Neden Kaçar?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status