Terazi Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı?

Romantik terazi burcu erkeği, beraberliğinizde en az zorlanacağınız burçtur. Bu açıdan terazi burcu bir sevgiliniz ya da yakınınız varsa aslında oldukça şanslısınız demektir. Çünkü terazi erkeği sevdiklerine, özellikle de aşka çok önem verdiği için sevdiği kadına karşı iflah olmaz bir iyimserlik ve fedakarlık içerisindedir.

Sevmenin kendisini sevdikleri için zaten genellikle uyumlu ve sevecen davranacaklardır. Ancak yine de sinirli ve sahiplenici olduklarını unutmayın. Sizin yapmanız gereken, güven sağlamak ve tutarlı olmaktır. Ondan sonra yaşayacağınız romantik ve eğlenceli günlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Fazla gizemli davranışlar, kıskandırma çabaları terazi burcu erkeğine yapılmaması gereken şeylerdir. Bu davranışlarınız size duyduğu güveni sarsabilir. Zaten bir şeylere çok kolay adapte olamadıkları için de hiç güven duygusu oluşturamayabilirsiniz. O yüzden, olabildiğince içten olmalı ve sözünüzün arkasında durmalısınız.

Konuşmaktan ya da içine dalmaktan korktuğu durumlar varsa üstüne gitmek yerine sabırlı davranmalısınız. Sizin samimiyetinize ve doğru kişi olduğunuza inandıkça, size güvendikçe daha çok açılacaktır. Özellikle evlilik konusunda aceleci davranmak istemezler ve baskı duymaktan hoşlanmazlar. Sabırlı olduğunuzda ise size en güzel evlilik teklifiyle geleceklerinden emin olabilirsiniz.

Terazi erkekleri bazen hiç olmayacak konularda bile kavga çıkarabilirler. Bu durumlarda ona karşı anlayışlı olmalısınız. Sakin tavrınız onu etkileyecektir ancak abarttığı durumlar olabilir, o zaman kontrolü ele alma ve ciddi bir konuşma yapma vakti gelmiştir. Fazla özgür bir yapınız varsa da kavgalara hazırlıklı olun. Sizi sahiplenecek ve yalnızken de, topluluk içinde de onunla olduğunuzu herkese göstermekten hoşnut olacaktır.

Çok özgür davranışlarınız ve uzak tavırlarınız olursa ilk başta kavga ederek karşılık verecek, ancak daha sonra sizinle ilgili hayal kırıklığı yaşamaya başlayacaktır. Kendinizi anlatmayı başardığınız ve yalandan uzak durduğunuz müddetçe terazi burcu erkeği hayatın güzel yanını size yaşatmaktan asla geri kalmaz.

Terazi burcu erkeklerine nasıl davranılması gerektiğini bilmeyen ve bunun tedirginliği içinde yaşayan kişiler onu tanıdıktan sonra daha önce neden bir terazi erkeği için davranışlarını sorgulamanın ne kadar saçma olduğunu göreceklerdir. Çünkü terazi erkekleri zaten karşısında ki insanın haklarını bilerek ona o şekilde hissettirerek davranır.

Terazi burcu erkeği nazik yapısındandır karşısındaki insanın kırılacağı şeyleri ağzından zor duyarsınız. Bu nedenle onunla konuşurken sinirlenemeyeceğinizi biliniz ve onunla konuşmanızı seyrinde götürün.

Terazi burcu erkeği dürüsttür ve karşısındaki insandan da aynı şekilde dürüst olmasını bekler. Onun hafıza yapısı her insanın alıştığı yapıda değildir. En ufak söylediğiniz sözü dahi unutmaz ve yeri geldiğinde bunu size hatırlatır. Bu nedenle ona verdiğiniz sözlere karşı dikkatli olmalısınız. Romantik yapısı bayanların en çok hoşlandığı huylarındandır. Fakat tabi ki de onun da tatlı, güzel, kendisini övücü sözlere ihtiyacı vardır. Kulağına ne kadar özel bir insan olduğunu fısıldayın.

Yapı dolayısıyla sinirli, kaprisli, sabır gösteremeyen bir insansanız terazi burcu erkeğiyle çok da iyi anlaşamazsınız. Onun kendisini yanında iyi, huzurlu hissedeceği insanlara ihtiyacı vardır. Arkadaşları tarafından sevilen, sempatik yapıda bir insandır. O yüzden onunla iyi iletişim, sohbet kurabilecek insanlarla olmayı sever. Konuşkan ve iletişim kurabilme yeteneğinizin olması gerekir.

Eğer terazi erkeği partneri tarafından yönetilmezse, başı boş kalabilir. Tatlı bir serserilik içine işler. Hal böyle olunca kadınlarında ilgisi hiç kuşkusuz ona doğru dönecektir. Bu da karşı cins tarafından çekilmeyecek bir hale gelebilir. Bu nedenle onu tek başına bırakmaya gelmeyecektir. Bazen içinde durduramayacağı bir enerji oluşur. Bu yüzden sürekli hüzünlü ve evhamlı kadınlardan hoşlanmaz. Enerjisine uyum sağlayacak kadınlardan hoşlanır. Eğer böyle davranırsanız muhakkak onun ilgisini üstünüze çekmeyi başaracaksınız.

Hayatına terazi burcu erkeğini almayı yahut plansız şekilde hayatına giren terazi erkeğini kendine sadık kılmayı planlayan kadınların en çok merak ettiği hususlardan biri bu burcun erkeğine nasıl davranılması gerektiği konusudur. Bunun için de terazi burcu erkeğini analiz etmek ve neyi sevip neyi sevmeyeceğini bilmek iyi bir tutum açısından oldukça önemlidir.

İlk olarak bizim size önerimiz ise terazi burcu erkeğinin özgürlüğüne ne kadar düşkün olduğu gerçeğini gözden kaçırmadan onu idare etmeye çalışmanız olacaktır. Bu demek değildir ki bu burcun erkeği gözü dışarıda güvenilmez bir erkektir. Hayır, aksine güvenilir ve sadık bir erkek olmasının yanı sıra kendine çizmiş olduğu özel yaşam alanına da saygı bekleyen bir erkek tipidir terazi burcu erkeği.

Terazi burcu erkeğine davranışlarınızda tutarlı olur ve baskıcı olmazsanız bu ilişkiniz açısından daha sağlıklı olacaktır. Terazi erkeği pasif kadınları daha çok tercih ettiğinden ötürü ona inat eden ve otoriter tutumlar sergileyen kadınlardan uzak duracaktır. Yuvasına düşkün olan terazi erkekleri için onu sıcak yuvasına daha da bağlayacak ve uyumlu davranış sergileyen kadın daha fazla tercih meselesi olacaktır.

Romantik de bir yapısı olan bu burç erkeğinin onun romantik yanını rahatça sergilemesine izin veren ve bu ortamı yaratabilen davranışlar sergilemek de ona karşı yapılacak en güzel davranış olacaktır. Öte yandan ona otoritenin onda olduğunu hissettirecek davranışlar da onu kazanmak ve durumu bir tık daha garanti altına almak adına oldukça yerinde bir davranış olacaktır.

Son olarak da bütün bu tüyolardan ziyade kendiniz gibi davranmanız ve karşınızdaki kim olursa olsun kendiniz olabilmenize engel bir birey ise her şeyden önce kendi benliğiniz için de çok da değişme yoluna girmemeniz daha güzel olacaktır.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeğine Nasıl Yaklaşılır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status