Terazi Burcu Erkeğine İlişkide Nasıl Davranmak Gerekir?

Bir ilişkiniz var ise ve bu nokta da bir yardıma ihtiyaç duyuyor iseniz bu yazımız size büyük bir ayda sağlayacaktır. Bu yazımızda sizlere terazi burcu erkeği ile anlaşmanın yollarını, ilişkide nasıl davranılması gerektiğini tüm ayrıntıları ile anlatacağınız. Bu püf noktalara dikkat ettiğiniz takdirde terazi erkeği ile ilişkiniz büyük bir uyum ve mutluluk ile devam edecektir.

Bir terazi burcu erkeğini anlayıp onun istekleri yönünde davranmak oldukça zor bir konu olsa da terazi erkeğinin püf noktalarını ve hassas yönlerini keşfettiğiniz an gerisi çorap söküğü gibi gelecek ve nasıl davranmanız gerektiği bir nevi karşınızda şekillenecektir. Asıl mesele bu noktada nasıl davranılması gerektiğini ve bir ilişki de püf noktaları çözmektir.

Terazi burcu erkeğinin en net tavrından ve en öne çıkan özelliğinden birisi dengeli tavırlarıdır. Terazi burcunun adından da anlaşılacağı üzeri denge onlar için oldukça önemli iki kavramdır. Kendisi ilişkilerinde ve yaşam tarzında dengeyi en ön planda tutar. Bu nedenle karşısında ki insandan da bu şekilde bir davranış bekler.

Terazi burcu erkeğine bir ilişki de dengeli davranmalısınız. Dengesiz tavırlar bunun yanı sıra farklı tepkiler terazi erkekleri için sorun yaratır. Özellikle ikizler burcu insanında bulunan dengesiz tavırlar nedeni ile terazi erkeği sorun yaşayabilir. Onun karşısında bir ilişki içinde net olmalısınız.

Bugün ak dediğiniz yarın ak, dün kara dediğiniz bugün kara olmalıdır. Bu nokta da dün ile bugün arasında farklılıkları ilişki içinde asla var etmemelisiniz. Böyle bir durum ilişki içinde ki huzuru bozar ve aranız da büyük sorunların yaşanmasından tutunda ayrılığa kadar bir sürüklenme yaşanabilir.

Bu burç erkeğine ilişkide ılımlı yaklaşmak gerekmektedir. Ona güvendiğinizi, inandığınızı, beğendiğiniz söylemek ruhunu okşar ve sizi gözünde daha büyüleyici yapabilir. Sosyallikten çok hoşlandığı için onunla birlikte girdiğiniz ortamlarda ilgi çekici bir şekilde davranmanız, bakımlı olmanız sizi onun gözünde vazgeçilmez kılan etkenlerden biri haline gelir.

Bir terazi burcu erkeğine ilişkide kesinlikle üstünlük kurmaya çalışmayın, sessiz kalır ve sessizce gider. Sorunların her zaman çözülmesinden ziyade üstünü kapatmayı sever ve haksızlığa tahammülleri yoktur. Karşı cinsle sohbet etmeye, yeni insanlar tanımaya açıktır; onu kısıtlamak isterseniz bu duruma boyun eğmez ve bu düşünce ona saçma geldiği için kulak ardı edebilir.

Size karşı neler hissettiğini merak etmenize gerek yoktur; bunu her şekilde ve şartta size hissettirebilir fakat bunun karşılığında takdir edilmekten hoşlanırlar. İlişkinizde kesinlikle size güvenmesini sağlamalısınız, sizinle ancak bu şekilde hayatındaki her noktayı paylaşır. Her ne kadar terazi dengeyi ifade etse de terazi erkekleri dengesizlikleriyle ve kararsızlıklarıyla bilinir.

Karşısında güçlü durmanız, kararsızlıklarında yardımcı olmanız ilişkinize büyük yarar sağlayacaktır. Kararsızlık anında yanlış bir karar verdiğini düşündüğünüzde; eleştirel davranmak yerine sessiz kalıp kararındaki yanlışı kendisinin görmesini bekleyin. Bir süre sonra hatasını farkına varıp sizin gönlünüzü almak için elinden gelen çabayı gösterecektir.

Terazi erkeği ile olan ilişkinizde kesinlikle ben merkezli olmayın; zevklerini, tercihlerini her zaman önemseyin. Önemsenmediğini düşündüğünde flörtçü bir yapıya sahip olduğu için ilgisini çeken başka alanlara kayması daha kolaydır.

Sosyalliğinden, ailesinden ödün vermesini istemeyin; ailesine, arkadaşlarına ve ilişkisine yeterli özeni her zaman gösterdiğini düşünür ve bir terazi erkeğini kararından döndürmek çok zordur. Kısacası ilişki iki kişiliktir ve siz ben merkezli değil biz odaklı olmalısınız bu durumda çözemeyeceğiniz sorun, aşamayacağınız engel kalmayacaktır. Özetle bir terazi burcu erkeği ile birlikte olmak istiyorsanız; sıkmayın, sıkılmayın.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeğini Süründürmenin Yolları

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status