Terazi Burcu Erkeği Umursamaz Mı?

Terazi burcu erkeğinin genel özelliklerine baktığımız da aslında hayata sıkı sıkıya tutunmuş bir karakter görürüz. Kararlarında son derece iddialı ve son derece tutumlu davranışları olan terazi burcu erkeği bazı konular hakkında son derece umursamaz davranabilir.

Genel itibari ile olaylara son derece dikkatli yaklaşan terazi erkeğinin olaylar karşısında yüzeysel bir tutum izlediğini herkes bilir. Tam olarak da bu nokta da terazi burcu erkeğinin umursamazlığı karşımıza çıkar. Umursamazlık konusunu bazen oldukça abarttığı görülmüştür.

Canı istediği yerde umursar, canı istemediği yer de umursamaz, aslında bu şekilde değerlendirmek mümkündür. Bu konuyu biraz açmak gerekirse şöyle ki terazi erkeği eğer hayatında sizi umursuyor ise bu nokta da bir umursamazlık tutumu sergilemez. Ancak hayatında bir değeriniz yok ise ve size çokta önem vermiyor ise bu nokta da açık olarak bir umursamazlık görebilirsiniz.

Bu noktada da her konuda olduğu gibi oldukça tutarlı davranır terazi erkekleri. Dışarıdan bakıldığında tutarsız gibi görünse de aslında sevdiği insanlara karşı umursamaz bir tavır göstermezken, sevmediği önem vermediği insanlara karşı son derece umursamaz bir tutum sergilemektedir terazi burcu erkeği.

Genel olarak toparlamak gerekirse bazı konularda umursamaz olabilirken bazı durumlarda son derece umursar olayları. Umursamadığı konuları da aslında canı istemediği için umursamaz, hayatında sizin bir öneminiz olmadığını düşündüğü için önemsemez.

Eğer bir terazi burcu erkeği sizi umursamıyor ise bu konuda biraz oturup düşünmek gerek, ancak terazi burcu erkeği eğer sizi umursuyor ise hayatında güzel bir yere sahipsiniz demektir.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği Özür Diler Mi?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status