Terazi Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?

Birisini sevmek, onunla bugünü yarını kısacası tüm geleceği hayal etmek güzel şey. Her şeyin onunla birlikte olmasını isteriz her zaman ama bazen bazı şeyler planladığımız gibi yolunda gitmez. O kusursuz gördüğümüz yolda bir gün ayrılık gelir ve yolları darmadağın eder. Hele ki, terk edilirsek tuzla buz olur her şey.

Giden gider ve hiçbir şey yapamayız adeta. Zordur terk edilmek ve yapılacak tek şey beklemektir. Peki soruyorum size, terk eden geri döner mi? Terazi burcu erkeği diyelim ki sizi terk edip gitti, sizce geri gelecek mi?

Terazi erkekleri, hayatları boyunca bazen ciddi bazen karışık bir ilişki içerisinde olurdur. Kalp bu herkesi sevmez tabi ki ve bu sebepten de herkesle ciddi bir ilişki ortaya çıkmaz. Ama sizi gerçekten sevdi ve sizinle hoş ve ilgili vakit geçirmeye başladıysa eğer ki onun sevgisine inanabilirsiniz. Sizi gerçekten seven terazi erkeği, peşinizde pervane olacak ve hep sizinle ilgilenecektir. Doğal olarak bu hareketlerinden sizde onun size sevgisini çok rahat görebileceksiniz.

Fakat sizi seven adam bir anda sizi terk mi etti? Aslında bu bir anda olmuş bir şey değildir. Problem gerçekten ciddidir. Eğer ki bu terk etme sizin yüzünüzden ise, yani onu buna siz mecbur ettiyseniz ayağınıza uzun süre gelmeyecektir. Adeta pişman olup ondan af dilemenizi bekleyecektir. Fakat siz inat yapar ve hiç ona yaklaşmazsanız aradan çok uzun bir süre geçtikten sonra sizi hala sevdiğine eminse size geri dönmek isteyecektir. Terazi burcu aşkta gurur olmaz ilkesini burada bir kez daha kanıtlayacaktır. Fakat siz bu kadar uzun süre onu beklemek yerine kolunu açıp kendiniz ona gitmelisiniz.

Ayrılma sebebi sizin onu aldatmanız gibi bir durumsa ne sizin pişman olmanızı neden ayaklarına kapanıp af dilemenizi istemeyecektir. Artık sizi eskiyen bir çöp kutusu atmıştır. Siz ne yapsanız bu hatayı affedip size dönmeyecektir. Aynı şekilde ona ağır hakaret içeren sözler sarf ederseniz sizden kaçabildiği kadar kaçacak ve sizi hayatına almamak için her yolu deneyecektir.

Bu burç erkeği, sevdiği kadını kolay kolay terk etmez. Onunla gelecek hayalleri kurar ve ciddi planlar yapar. Terk etmesi için büyük ve önemli bir sebep olması gerekir. Saygısızlık, sadakatsizlik, bencillik, yalancılık ve sahtekarlık en nefret ettiği şeylerdir. Bunlardan birisini yaparsanız ya da onu aldatırsanız bir bıçak gibi ilişkisini keserek kendi başına yoluna devam eder. Sizi ne kadar çok severse sevsin bu hatalardan birini yaptıysanız ve kendisini kandırılmış, aldatılmış hissetmiş ise gözünü bile kırpmadan ilişkisini sonlandırmayı tercih eder.

Terazi burcu erkeği, yalnız kalmaktan asla korkmaz. Gücünün kendi içinde olduğunu bilir ve güçlü kalabilmek için yanında birisinin olmasına ihtiyaç duymaz. Onu kabullenemeyeceği bir nedenden dolayı üzmüşseniz ve sizi çok sevdiği halde ilişkinizi bitirerek yoluna tek başına devam etmeyi tercih etmişse geri dönmez. Onun geri dönmesi için size gerçekten çok aşık olması ve onun gururunu incitecek ya da onu değersiz hissettirecek bir şey yapmamış olmanız gerekir.

Terazi erkeği, terk ederse kolay kolay geri dönmez. Çünkü sözünün arkasında durur ve geri adım atmayı sevmez. Ayrılık kararı almak onun için zaten hiç de kolay olmamıştır. Fakat bu kararı almışsa uzun uzun düşünüp en doğrusunun bu olduğuna karar vermiş demektir. Yanlış anlaşılmadan kaynaklanan bir ayrılık yaşadıysanız ve sizi üzecek sözler söyleyerek ilişkinizi bitirip sizden uzaklaştıysa hatasını anladığı an özür dilemekten ve gönlünüzü almaktan asla çekinmez.

Terazi erkekleri, ne olursa olsun her zaman doğru bildiğini savunur ve ilişkilerinde mantığa olduğu kadar kalbe de önem verir. Karşı taraf çok büyük bir hata yapmadığı sürece asla ilişkisini bitirmeyi düşünmez. Çünkü terazi burcu ilişkisi ile birlikte hayallerini büyütür.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Geri Döner Mi?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status