Terazi Burcu Erkeği Sevgililik Hayatı Nasıldır?

Aslına bakarsanız terazi burcu erkeği ideal bir sevgilidir. Ancak bunun için partnerine gerçek anlamda aşık olması gerekir. Eğer gerçekten aşıksa ve ondan vazgeçmiyorsa fazlasıyla bağlanmışsa ona cenneti yaşatır. Bilirsiniz ki terazi erkeği romantizmden hoşlanır. Bu yüzden de sevdiği kadına bazı sürprizler yapmaktan asla gocunmaz. Onu mutlu etmek için elinden geleni yapar. Güzel sözlerle partnerini mutlu eder.

Sevgilisine karşı karşı asla hakaret etmez. Aşk hayatında sakin bir yapıya sahip olan terazi erkeği ile çok nadir kavga edersiniz. Zaten gürültüden kavgadan hoşlanmayan terazi erkekleri eğer ki sizinle güzel bir ilişki içindeyse sizde muhtemelen onun gibi sakin ve fedakar bir yapıya sahipsiniz demektir.

Bir sorunu onunla oturup çok rahat bir şekilde konuşabilir bütün mantıklı çözümleri ince eleyip sık dokuyarak inceleyebilirsiniz ve sonunda da en doğru yolu birlikte seçebilirsiniz. Bu durum tabi ki ilişkideki sorunları da kapsamaktadır.

Örneğin terazi burcu erkeği ile ilişkiniz konusunda bir şey konuşacaksanız ona kavgalı bir tutumla yaklaşmamalısınız ki zaten siz böyle yaklaşsanız bile o sizi sakinleştirmeye çalışacak oturup güzelce rahat rahat konuşmanıza yardımcı olacaktır. İşin kavga ve gürültü ile bir yere varamayacağını size gösterecektir.

Yani şunu diyebilirim ki bir ilişki de terazi burcu erkeği sakinleştirici ve yatıştırıcı rolü oynamayı sever. Tabi ki iş fazlasıyla sorunlu bir hale gelmişse ve partneri sürekli bir şeyleri sorun ederek onun karşısına çıkıyorsa terazi burcu erkeği de bir zaman sonra sıkılacak onu sakinleştirip güzelce konuşmak yerine ondan uzaklaşmayı tercih edecektir. Çünkü her ne kadar sabırlı bir yapıya sahip olsa da terazi burcu erkekleri özelikle ilişkinin huzurunu bozan bu duruma bir zaman sonra tahammül edemeyecektir

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği İlişkide Nasıldır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status