Terazi Burcu Erkeği Sevdiği Kızda Neler Arar?

Duygulara çok önem veren terazi erkekleri, kendi duygularına önem veren ve kırıcı olmayan kişileri hayatlarına koyacaklardır. Terazinin aşılması güç barikatlarını aşarak kalbine yerleşmiş olan kızın özellikleri basit ve sıradanlıktan çok uzaktır.

Terazi erkekleri kendilerini özel olduklarını hissettikleri yüreği arayacaklardır. Eğer bunu hissederlerse onu çok fazla sevip, hayatlarına baş tacı ederler. Oldukça ilgilidirler ve aynı ilgiyi karşı taraftan da görmeyi beklerler. Kendisini boşlukta ve ilgisiz bırakmayacak kızlar onlar için idealdir.

Nazik ve karakterli olmak önemlidir. Boş boğaz kızlara tahammülleri yoktur. Hayatlarını belli bir çizgide ve yararlı bir amaç uğruna yaşayan kızlara bayılırlar. Çünkü kendilerine yakın hissederler.

Güzellikten daha önemli olan şey kızın dürüst ve saygılı olmasıdır. Saygı terazi burcu erkeği için çok önemlidir. Çünkü terazi burcu erkeklerinde saygısız olanlar nadirdir ve aynı şekilde bunu sevdikleri kızdan da beklemek haklarıdır.

Terazi erkeği sevdiği kızın kendi ritimlerine ayak uydurabilmelerini bekler. Dışarıda gezmek istedikleri zaman gezmeye, film izlemek istedikleri zaman sinemaya gelmeye uygun olmalıdır onlar için. Buna bayılırlar.

Eğer bir kızda o ilişkiye sahip çıkacak olgun davranışları göremezlerse, bu ilişkiyi sürdürmek istemeyeceklerdir. Çünkü onlar çocukça davranışlara ve şımarıklıklara gelemezler. Onlar kendileri gibi geniş ve olgun fikirli insanlarla yürüyebileceklerini bildikleri için kısa süreli olarak gördükleri kızlarla başlangıç bile yapmazlar.

Tutumlu olmak terazi erkekleri için yaşam tarzıdır. Çünkü onlar bugün için değil, yarını da düşünerek yaşadıklarından kendilerini fazla harcamalardan uzak tutacak kızları tercih edeceklerdir. Müsrif ve gereksiz para harcayan kızlar onlara göre değildir. Eğer bir terazi erkeğini seviyorsanız pahalı hediyeler falan pek beklemeyin.

Kendi söz ve fikirlerine değer vererek bunlara katılım sağlayan kişiler terazi erkeğine daha çekici gelir. Dinlenmeyi ve kendisini anlatmayı severler. İyi bir dinleyici olmanız gerekir, çünkü onlar iyi birer anlatıcı olacak ve sizin de fikirlerinize önem verecektir. Bilgili ve kültürlü olan kızlar terazi erkeklerine daima çekici gelmiştir, çünkü onlar gönül ve aklı zengin kızları daha çok severler.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği Nelerden Nefret Eder?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status