Terazi Burcu Erkeği Nelerden Nefret Eder?

Bu burç erkeği adaletli yapısıyla kendisini bize tanıtmayı başarır. Fazla zeki olan bu burçlar kıvrak zekalarıyla her şeyin altından gelebilecek yapıdadırlar. Ve bu kadar eki olan bu burç erkeklerinin nefret ettiği birkaç hassas konu vardır. Şimdi bunların neler olduğuna biraz göz atalım…

Terazi burcu erkeği az öncede dediğimiz gibi adaletli karakterde insanlardır. Yapılan haksızlıklardan son derece nefret ederler. Hatta en kızdığı ve en çok nefret ettiği şey haksızlıktır diyebilmek mümkündür. Yapılan haksızlık karşısında asla sessiz kalmaz ve size en kötü tarafını göstermiş olur.

Aynı zamanda her zaman her yerde net olan insanlardan hoşlanır terazi erkekleri. Öyle yanında farklı konuşan başka yerlerde daha farklı konuşan kişiler ona göre değildir. Kısacası ikiyüzlü dediğimiz bu tiplerden nefret eder.

Yalan dolan bu erkeklerin etrafından geçmeyen kelimelerdir. Yalan en çok nefret ettiği ikinci şeydir. Yalancı insanlardan iplerini tamamen koparır ve olabildiğince muhatap olmamaya çalışır. Bazı insanlar yalnızca işleri düştükleri zaman ararlar insanları. İşte bu tip insanlar var ya, terazi erkekleri bu tip insanlardan zerre haz etmez.

Aynı zamanda terazi erkeği zor karar verdiği için yapılan planın bozulmasından nefret eder. O anda sanki dünyası yıkılır diyebiliriz. Yeni bir plan kurmak ona göre zulümdür. Sözünü her zaman tutan ve yerine er geç getiren terazi burcu erkekleri, söz verip de sözünü tutamayan kişilerden nefret eder. Bir söz verildiyse muhakkak ama muhakkak tutulmalıdır onlar için. O nasıl sözünde dönmüyor ise karşısındaki de dönmeyecektir.

Unutmayın terazi burcu erkekleri haksızlığa gelemezler ve yapılan bir şeyi de asla unutmazlar. Siz siz olun onlara karşı bir hata yapmamaya çalışın.

Terazi burcu erkeğinin nefret ettiği konularda ilk olarak dengesiz tutumlar yer alır. Bir terazi burcu erkeğinin hayatında yer almak istiyor ve sizden nefret etmesini istemiyor iseniz davranışlarınıza bu noktada son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Dengesiz tutumlar her zaman için terazi burcu erkeği tarafından nefret edilmeye neden olur.

Genel olarak baktığımız da bu sebeple terazi erkekleri ikizler kadınları ile anlaşamaz. İkizlerin genel dengesiz tutumu terazi burcu erkeğini deli eder. Bir söylediği bir söylediğini tutmayan, bir gün her şey mükemmel iken ikinci gün farklı davranan, bugün ak yarın kara diyen kadınlardan nefret eder terazi burcu erkeği. Onun hayatında yer almak istiyor iseniz tutarlı olmanız şarttır.

Terazi burcu erkeğinin diğer bir nefret ettiği durum ise kıskandırılmaktır. terazi burcu erkeğini kıskandırmak adına yapılan yanlış tavırlar terazi erkeğini deli eder. Bunu fark ettiği an bütün fikirleri değişir. Nefret sıralamasında 2. sırada yer alır.

Terazi burcu erkeğinin nefret ettiği diğer bir konu ise yalandır.. Ona yalan söylenmesinin yanı sıra gerçeğin saklanmasından da nefret eder. Onun karşısında net ve dik olmalısınız. İster size kızsın ister bağırsın, bu nokta da her şeyi yüzüne söylemenizi ister.

Eğer yüzüne karşı söylemez iseniz, gerçeği saklarsanız öğrendiğinde tepkisi daha büyük olur ve bu tepkinin arkasında büyük bir nefret gizler ve ömrü boyunca bu yaptığınızı kolay kolay unutmaz. En büyük nefret sıralamasından ilk üçü sizler için bu yazımızda derledik. Bu konularda son derece hassastır terazi erkeği.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği İdeal Bir Erkek Midir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status