Terazi Burcu Erkeği Neden Kaçar?

Oldukça sıkılgan özelliğe sahip olan terazi burcu erkekleri, özgürlüklerine de bir o kadar düşkündür. Hemen sıkılabilir ve kaçmak için yer aramakta da olabilir. Terazi burcu erkeklerinin genel özelliklerine bakacak olur isek öncelikle önümüze çıkacak olan özgürlük anlayışlarıdır. Özgürlük anlayışları ile çok sıkılmaya ya da üstüne gidilmesine gelemeyen bu burç erkeklerinin kaçmasını istemiyor iseniz kesinlikle üstüne çok gitmemelisiniz.

Terazi erkekleri özellikle aşk hayatında bir hayli ön plandadır. Fakat aşık olmadığı bir ilişkide ise ve bu ilişkide karşı cins üzerine çok geliyor ise bu ilişki fazla süremez. Çünkü bilinmesi gerekir ki terazi burçları bir hayli dengesiz tavırlar içerisindedir. Bu durum da ilişkilerini etkileyebilir.

Özellikle kararsız olan yapıları ile dikkat çeken ve bu bağlamda aşık olmadıkları bir ilişki içerisinde ise ilk fırsatta bırakıp gidecektir. Bu konuya ayrı bir önem vermeli ve çok fazla üstüne gitmemelisiniz. Daha çok özgür bırakmalı ve ilişkiyi nasıl istiyor ise öyle yaşamasına fırsat vermelisiniz.

Terazi burcu erkeği bir de ailesine yapılan saygısızlık sonucu hayatınızdan çeker gider. Çünkü bu burç erkeklerinin ailevi bağları bir hayli sağlamdır. Ailesine yapılan bir hatayı kendine yapılmış olarak algılar. Bu yüzden ciddi bir ilişki istiyor iseniz öncelikle ailesinden onay almanız gerekecek. Bir önemli nokta da yalandır.

Yalandan bir hayli nefret eden terazi burcu erkekleri, yalan söylemeyi beceremediği gibi yalan söyleyen insanlardan da bir hayli nefret eder. bu bağlamda yalan söylediğinizi hissettiği anda sizden uzaklaşacaktır.

Dürüst bir ilişki her zaman onun için daha çok ön plandadır. Bu duruma da dikkat etmelisiniz. Bir de kırılgan özelliğine değinmek gerekir. Terazi erkeği oldukça kırılgan olan yapısı ile kimseyi üzmek istemez. Bu bağlamda onu üzen biri çıktığında o ortamdan kaçarak uzaklaşacaktır.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeğini Pişman Etmenin Yolları

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status