Terazi Burcu Erkeği Neden İlgisiz?

En bilindik özelliği dengeli davranışlarıdır. Burcun adından da anlaşılacağı üzeri terazi erkekleri bir terazi edası ile hayatını yaşar ve bu süreçte her zaman için terazinin kefelerini dengede tutmaya çabalar. Dengesiz bir durum yaşandığı takdirde hemen endişeye kapılan ve telaş içinde kalan birisi var ise bilin ki bu kişi terazi burcudur.

Bu kadar dengeli tavırlar sergilerken attıkları adımlara da bu sebeple çok dikkat ederler. Onlar için hayatın merkezi dengedir ve attıkları her adımda dengeyi bozmamak adına ince eleyip sık dokurlar. Bu durumu hem sosyal hem de aşk hayatlarına çok fazla yansıttıkları için kimi zaman birçok problem yaşayabilen bu burç erkekleri bu durumdan her ne kadar muzdarip de olsa ne yazık ki bu durum içgüdüsel olduğu için değiştirmek imkansız denecek kadar zordur. Bu aşamada sevgilisine son derece dengeli davranmayı seven terazi erkeği eğer ilgisini kesti ise bunun altında yatan mutlaka önemli bir neden vardır.

Şöyle ki her adımında dikkatli olan bu burç erkeği durduk yere ilgisiz davranmaz. Bu ilgisizliğin altında yatan nedeni bulmanız gerekmektedir. Bu nedeni bulduğunuz da terazi burcu erkeğinin neden ilgisiz olduğunu kolayca kavrayabilirsiniz. Bu aşama da ilgisiz olmasının birçok nedeni olabilir. O sebeple ilişki de geriye dönük bir tarama yapmak oldukça doğru olacaktır.

Tam olarak hangi zaman diliminde nerede ve nasıl bir ortamda ilgisi azaldı bunu tespit etmelisiniz. Son derece ayrıntılı bir incelemeden sonra sonuca ulaşabilirsiniz.

Terazi burcu erkeği yaptığınız bir davranıştan yahut bir sözden alındığı için ilgisiz davranabilir, kendi iç dünyasına bir sıkıntı olduğu için ilgisiz davranabilir ve son ihtimal olarak size karşı sevgisi azaldığı yahut bittiği için ilgisiz davranabilir.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği İlgiyi Sever Mi?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status