Terazi Burcu Erkeği Kendisine Nasıl Davranılması Hoşuna Gider?

Diğer erkeklere nazaran daha farklı yapıdadırlar. Bu burç erkeklerinde adalet kavramı oldukça gelişmiştir ve hayatlarında önemli bir rol alır. Bu noktada davranışları da son derece adaletlidir. Herhangi bir adaletsiz durum ile karşı karşıya kaldıklarında büyük tepkiler verebilirler. Bu tepkileri diğer insanlar için çok fazla abes karşılansa da onlar için oldukça doğal ve olağandır.

Terazi burcu erkeğine de davranırken son derece adaletli yaklaşmalısınız. Bu tutum terazi erkeğinin oldukça hoşuna gidecek ve mutlu olmasını sağlayacaktır.

Terazi burcu erkeği ile iletişim kurarken dik başlık ve inat davranışlardan uzak durmalısınız. Dik başlı ve sert tutumlar terazi burcu erkeğinin hiç haz almadığı konulardır. Ona yumuşak başlı ve sakin davranmalısınız. Bu tutumunuz onu kendinize hayran bırakacaktır.

Sakin tutumunuz terazi erkeğinin hoşuna gidecektir. Her zaman için sakinlikten hoşlanan terazi erkekleri karşılarında sakin tavırlar ile davranan birilerini gördüklerinde bu durumun hiç bitmesini istemeyecek ve sizi daima yanında isteyeceklerdir.

Ayrıca ona dürüst davranmalısınız. Dürüstlük onlar için oldukça değerli bir erdemdir. Sizin dürüst tavırlarınız onun hoşuna gidecektir. Sakin ve dürüst davranmanız onun mutlu olmasına yetecek iki davranıştır.

Terazi erkeği dengeli tavırları ile karşımıza çıkar. Burcun adında ve ambleminden anlaşılacağı üzeri terazi dengeyi sever. Bu nedenle ikizler ve başak burcu gibi dengesiz tavırlar sergileyen burçlar ile anlaşamaz. Ona dengeli davranmalı ve bir dediğiniz diğerini tutmalıdır.

Kesin, net, kararlı ve dengeli tavırlarınız terazi burcu erkeğinin hoşuna gidecek davranışlardır. Bunun gibi ufak tefek noktalara dikkat edip, uygun olmayan davranışlarınızı törpülediğiniz de terazi erkeğini mutlu etmek kaçınılmaz olacaktır.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeğine İlişkide Nasıl Davranmak Gerekir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status