Terazi Burcu Erkeği İyi Bir Baba Olur Mu?

Bu burç erkeği için düzen son derece önemli bir konudur. Bu noktada aile içerisinde de düzene ve dinginliğe son derece önem verir. Dalgalı bir yaşam tarzı ona göre değildir. O sakin bir limanda sakin bir hayat geçirmek ister ve sakinlik timsalidir. Bu nedenle aile içinde düzene ve sakinliğe önem verir. Aile içerisinde ki tartışmalar da öfkeyi dizginleyen taraf her zaman için terazi erkeği olur.

Aile içerisinde ki huzur ve sakinlik terazi burcu erkeğinden sorulur. Bu sebeple iyi bir aile babası olabilir. Hem eş olarak iyi bir eş olurken baba olarak da oldukça idealdir. Hem sakin hem de ilgili bir baba olarak karşımıza çıkar.

Terazi burcu erkeği her zaman iplerin kendi elinde olmasını ister. Bu aşamada etrafında ki insanların başına buyruk hareket etmesini istemez. Aslında bu durum takıntı yahut aşırı derecede bir kıskançlık durumu ile ilgili değildir. Aksine sevdiği insana zarar gelmemesi ve her şeyi kontrol altına alarak ailesine ve sevdiklerine daha iyi davranmak ve imkanlar sunmak açısından böyle bir yolu tercih eder.

Bu aşamada da terazi burcu baba olarak çocuğuna yahut çocuklarına oldukça ilgilidir. Her zaman için ilgili çocuklarına verir ve kontrolü dahilinde olayları yönetmeyi sever. Ev içinde huzursuzluğu sevmediği için bir problem baş gösterdiğinde sorun çıkarmak yerine sakin bir şekilde karşılar.

Baba figüründen ziyade bir arkadaş tavrı vardır terazi burcu erkeklerinde. Ancak bu aşamada her zaman için arada ki dengeyi korur. Başta da belirttiğimiz gibi düzen ve denge terazi erkekleri için vazgeçilmez bir kuraldır ve bu noktada baba oğul- baba kız arasında ki dengeyi çok güzel ayarlar.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeğiyle Nasıl Baş Edilir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status