Terazi Burcu Erkeği İlgiyi Sever Mi?

Gerek kız gerek erkek olsun hepimiz sevdiğimiz kişiler tarafından ilgi görmek isteriz. Özellikle karşımızda sevgilimiz ya da sevdiğimiz adam veya kadınsa bir o kadar daha fazla ilgi bekleriz ondan. İlgi görünce kendimizi şımartır ve bir anda dünyanın en mutlu insanı oluveririz. Peki terazi erkeği sizce ilgiye karşı nasıldır? Sever midir?

Terazi burcu erkeği duygularını ancak ve ancak sevdiği zaman belli eder. Sizde onun ne kadar romantik olduğunu ancak sizi sevdiğinde yaptıklarından anlayacaksınız. Hatta hayatınızda daha önceden bir terazi erkeğiyle tanışmadıysanız, onun hayatınızda gördüğünüz en romantik erkek olduğunu anlayacaksınız. Bu kadar romantik olan bir erkek sizden tabi ki ilgi bekleyecektir.

Herkes genelde hep bayanların ilgi istediklerini söylerler fakat aslında erkekler kadınlardan daha çok ilgi istemektedir. Tek fark bunu sürekli kadınlar gibi dile getirmemektedirler. İşte terazi burcu erkekleri de, bu erkekler gibi sürekli ilgi görmek isterler. Hatta diğer erkeklerden daha fazla ilgi görmek isterler.

Terazi erkekleri kendilerini ilgisiz gördükleri anda kabuklarına çekilirler ve mutsuz mutsuz takılırlar. Sanki küçük bir çocuk gibi sizin ona ilgi göstermenizi beklerler. Siz olayı anlayıp toparlayınca yeniden neşelenmeye başlarlar.

İşte ilgi onlar için çok şey ifade etmektedir. İşinizin arasında bile onlara ilgi göstermenizi beklerler. Ama onlara sorduğunuz zaman böyle bir şeye ihtiyaçları olmadıklarını söylerler. Oysaki en büyük ihtiyaçlarından ve isteklerinden birisi ilgidir.

Romantik ve bir o kadar duygusal olması zaten ilgiyi sevmelerini fazlasıyla tetiklemektedir. Bu yüzden kendileri de hep sizin üzerinize titrerler. Fakat onlara ilgi gösterirken üzerlerine çok gitmemeniz gerekir.

Bilirsiniz ki, en nefret ettiklerin şeylerin başında sık boğaz edilmeleri gelir. Onu çok sıkmadan hafif sevin ve ilginizi abartmadan tozunda tutmaya çalışın.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status