Terazi Burcu Erkeği Evlilik Hayatı

Bu burç erkeği ömrü boyunca gerçek aşkı yaşayabilmek için hayaller kurar. Sürekli olarak kalp atışını hızlandırabilecek ve ona güven içerisinde neşeli bir ilişki yaşatabilecek bir kişiyi arayıp durur. Bulunca da onu kaçırmamak için elinden geleni yapar. Peki sizi bu kadar sevmesi sizinle hemen evlenmek isteyeceği anlamına gelmez. Çünkü terazi burcu erkekleri, kararsız kişilerdir.

Özellikle evlilik gibi ciddi bir duruma hemen karar veremezler. Kafalarındaki bütün soru işaretlerini gidermeye çalışırlar. Ardından sizden güven beklerler. Onlara beklediği güveni verirseniz sizi asla yarı yolda bırakmazlar.

Hatta ilişkiniz güzel ve düzenli devam etmeye başlarsa size evlilik teklifi için sürprizler yapmaya başlar bile. Peki bu kadar güzel giden şeyler sonunda evlendiniz ve bu adam evlilik hayatına nasıl olacak merak mı ediyorsunuz?

Terazi erkekleri aşka çok önem veren kişilerdir. Sevdikleri zaman sevdikleri için yapamayacakları şeyler yoktur. Zaten çevresinde de herkese karşı fedakar olan bu burç erkekleri hele ki sevdiği kadına karşı daha da duyarlı olurlar. Gözleri sizden başkasını görmeyecektir. Hele ki siz onun evlendiği kişi iseniz size dünyaları serecektir.

Evine ailesine çok düşkün olan terazi burcu erkeği sürekli olarak sizinle ilgilenecek ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için elinden geleni yapacaktır. Evlilik onlar için ilk olarak saygıdan oluşmalıdır. Bu yüzden de size hep saygı göstereceklerinden şüpheniz olmamalıdır. Tabi ki sizden de aynı şeyi bekleyecektir.

Terazi erkeği evlilik boyunca tartışmalarında kalbinizi kıracak sözlerden kaçınacaktır. Siz ona layık bir eş olmak istiyorsanız sizde onunla tartışırken sözlerinizi özenle seçmelisiniz. Çünkü konuşma tarzınız onun için çok önemlidir. İleriye yönelik çocukları ve sizin için sürekli plan yapacak ve hayatının her alanında ilk sizi düşünecektir. Gözünüzün içine bakacak olan bu adam ideal bir eştir.

Bu burcun genel özelliklerine baktığımız takdir de evlilik hayatı hakkında da bir fikir sahibi olabiliriz. Şöyle ki terazi erkeği genel olarak sakin bir yapıya sahiptir. Bu sakinliği burcunun özelliğinden gelmektedir. Olaylar karşısında çok büyük tepkiler göstermez. Tepkilerinde abartıya kaçmaz, olaylar karşısında bir inadı yoktur.

Şöyle ki evlilik hayatında terazi burcu erkeği genel olarak sakin mizaçlıdır. Abartı ve büyük tepkileri yoktur. Ev içinde genellikle uyumlu bir yapıdadır. Denge bu burcun yönetenleri arasında yer alır. Bu nedenle ev içinde sürekli denge kurma ihtiyacı duyar. bunun yanı sıra eşi ile birlikte kararlar almaya önem verir. Ev içinde eşinin onu dinlemesi son derece önemlidir. Bu konuda son derece hassastır. Karşısına eşini alıp saatlerce dert anlatmayı, anılarını paylaşmayı sever.

Evlilik içinde ufak tartışmalar her aile de yaşandığı gibi muhakkak terazi erkeği ile de yaşanacaktır. Ancak bu noktada terazi burcu erkeği sakin mizaçlı olduğu için olaylar alevlenmeden sakinleşecek, tartışmalar büyük kavgalara dönüşmeyecektir. İstemediği bir şey olduğunda kısa zamanlı olarak suratını assa da çok çabuk süre içinde olayı kabullenir terazi burcu erkeği. Kin tutmak adetinde yoktur. Uzlaşmacı bir tavrı vardır.

Ancak evlilik süresince en büyük sorun tembelliğinden ve umursamazlığından çıkar. Olaylara her zaman için yüzeysel baktığından dolayı bu burç erkeği ile evlilik sürecinde sorunlar peydah olabilir. Evlilik sürecinde sosyallikten yana olmayan terazi erkekleri ile sorunlar yaşanabilir.

Evde pineklemeyi seven bu burcun erkeği ile bu konuda anlaşmak son derece zor olsa da doğru burçların evlenmesi halinde bu sorun ortadan kalkacaktır. Şöyle ki eğer bu burç ile eve aşık olan yengeç kadını evlendiği vakit hiçbir sorun olmayacaktır. Ancak gelin görün ki bir Başak kadını gibi sokak aşığı bir kadın ile evlilik söz konusu ise bu konu büyüyecektir

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status