Terazi Burcu Erkeği Eş Seçerken Nelere Dikkat Eder?

Bu burç erkeği için evlilik son derece önemli bir kavramdır. Hayatının her alanında ince eleyip sık dokuyan bu özelliği evlilik konusunda da ön plana çıkar. Bu nedenle evlilik konusunda terazi burcu erkeği kadar ince düşünen birisi yoktur.

Her zaman için bugünden ziyade yarınını düşünen terazi burcu erkeğine evlilik denildiği zaman çok geniş düşünür ve böylesine kutsal bir olay da eş seçerken birçok konuya dikkat eder.

Terazi burcu erkeği eş seçerken hem bugünü hem de yarını düşünerek hareket eder. Bu sebeple uzun bir dönem eş adayını gözlemler ona testler yapar ve kararını ona göre verir. Eş adayı seçerken en önemli kurallarından birisi sadakattir.

Terazi erkekleri sadakat duymadığı biri ile bırakın bu yola çıkmayı, bu yolu bile konuşmaz ve sohbetini bile açmaz. Bu nedenle sadakat kavramı eş seçerken bu burç erkeği için son derece önemlidir.

Bu sadakat ile birlikte diğer önemli kavramı ise dürüstlüktür. Her ne olursa olsun karşısında dürüst bir bayan ister. Kızacağını da bilse doğruları söyleyen biri onun için uygun bir eş adayıdır. Bu nedenle eğer terazi burcu erkeği ile bir izdivaç düşünceniz var ise mutlaka dürüst olmalı entrika ve yalan yolundan asla gitmemelisiniz. Böyle bir yolu tercih ettiğiniz takdir de öğrenmesi sonucunda artık sizin yüzünüze bile bakmaz. Terazi erkeği için diğer önemli bir kavram ise bakımdır.

Eş olarak seçeceği kişinin bakımlı olması bu burç erkeği için önemlidir. Dış görüşüne son derece önem veren bu burç erkeği, karşısında da dış görünüşüne önem veren bir bayan ister. Bu yönde seçimlerini yapar ve bu doğrultuda kararını verir. Bakımsız iseniz hiç ama hiç şansınız yok demektir.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeğinin Dikkati Nasıl Çekilir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status