Terazi Burcu Erkeği En Çok Neye Dikkat Eder?

Terazi burcu erkeği, yapısı gereği detaycı ve mükemmelliyetçidir. Sevdiklerini gözünden bile kıskanır, onlara en ufak bir zarar gelmesinden korkarlar. Dışarıdan sert görünseler de yumuşacık bir kalpleri olduğunu herkes bilir. Küçük detayları dahi çok önemserler.

Akıl ile kalbin dengesinde olduğu bir yaşamın hayalini kurarlar. “Terazi burcu erkeği en çok neye dikkat eder?” sorusunun cevabı ise genellikle manevi anlamda karşılık bulur. Öyle ki terazi burcu, hoşgörülü, iyi niyetli, sabırlı ve sadık insanları kendilerine yakın görür. Onlar için ilişkilerde güven olmazsa olmazlar arasında yer alır.

Terazi erkeği, gururunun okşanmasını sevdiği için onu onure edecek ve arkadaş çevresinde onu yüceltecek kişileri farkında olmadan ister. Sakin mizacının yanı sıra, terazi burcunun deli dolu bir yanı da vardır. Kafasını koyduğunu yapan bu burç, çevresindeki herkesi kendisine hayran bırakır.

Mutlu bir yuva hayali kuran terazi erkeği, belirlediği kriterlere uyan fakat göz zevkine de hitap eden bir kişiyi kendisine eş olarak seçer. Görsellik ve iç güzelliği ikisi birden ön plandadır.

Maddi ve manevi dengeyi her zaman sağlamak ister. Bu dengeyi sağlayamadığını düşündüğünde kendisini huzursuz hisseder ve karşısındaki insanla evlenmekten kaçar. Uzak davranabilir ve kaçamak cevaplar verebilir. Bu durum onun kafasının karışıklığını gösterir.

Terazi erkeği, temizliğe ve düzene de çok önem verir. Kendileri bu düzeni çok sağlayamasa da hep düzenli bir odanın ve düzenli bir hayatın hayalini kurar. Etrafındaki herkesi mutlu etmek ister. Küçük sürprizler yaparak sıkça sevdiklerinin gönlünü hoş eder. Bunun karşılığında ise, kendisi sadece içten bir sevgi, güzel bir söz bekler. Terazi erkekleri, mütevazi kişiliği ile bilinen muntazam insanlardır.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği Eş Seçerken Nelere Dikkat Eder?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status