Terazi Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar?

Bu burç erkeği, ayrıldıktan sonra uzun bir süre kendini yalnızlığa gömebilir. Ya da tam tersi sosyalleşmekten bitkin hale gelecek kadar kendisini yorabilir. Onun için bu süreçte kafasını boşaltması gerekir ve bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Sosyal hayatında ve özel yaşantısında yaşadıkları, hayatının her alanını büyük ölçüde etkiler.

Terazi erkeği, çok sevdiği birisinden ayrıldıktan sonra uzun süre yalnız kalmayı, kendisi ile vakit geçirmeyi ve kafasını dinlemeyi seçer. Terazi erkeği, ilişkiye başlayacağı kadını büyük bir titizlikle seçer. Hayatına o kişiyi sokmadan önce hakkında pek çok araştırma yapar ve kendisi için en doğru kişi olmasından emin olunca bir ilişkiye başlar.

Terazi burcu erkeği, titiz yapısı ve ince düşünmesi ile çevresindekileri kendine hayran bırakır. Net ve kararlı yapısı nedeni ile onu ayrılıktan sonra dönmeye ikna etmek oldukça zordur. Sevdiği kadına ölesiye güvenir ve kendisini üzecek bir şey yapmayacağından emin olur. Bunun tam tersini yaşadığını hissederse de tüm güveni kırılır ve ondan bir anda uzaklaşır.

Terazi erkekleri, olgun ve kişilikli karakteri nedeni ile karşı taraf ona ne kadar kötü bir şey yaşatırsa yaşatsın o suskunluğunu koruyarak tüm savaşı içinde verir. Ayıpsız ayrılığın doğru olduğunu düşünür ve önceden sevgilim dediği kadına ne kötü bit şey söyler ne de başkasının söylemesine izin verir.

Terazi burcu erkeği, her konuda dikkatli adım atmaya çalışır. Sakin ve soğukkanlı yapısı sayesinde kabullenilmesi çok zor olaylar yaşadığında bile dimdik ayakta kalabilir. Ayrılığını da aşkını da kendisine yakışır şekilde yaşar. Mutlu bir yuva kurmak için öncelikle eksik yanı olarak düşündüğü hayatının aşkını bulmayı bekler. Salt mantık evliliğine karşıdır.

Bu burç erkeği günümüzün en ideal partner adayları arasında olan oldukça uyumlu bir karakterde erkek tipidir. İlişkilerinde ve normlarına hayatında dengeye, uyuma ve en çok da adalete oldukça önem verir. Bu yüzdendir ki eğer terazi burcu erkeği haksız yere terk edilir ise bu onun için tam anlamıyla bir son ve geri dönüşü olmayan bir yol olacaktır.

Haksızlığa ve adaletsizliğe tahammülü olmayan terazi erkeği terk edilmesinde bir haksızlık görüyor ise bu onun için bir dönüm noktası ve yeni bir ilişki adına ruhuna ve kalbine reset atma sürecidir.

Ancak kendi hataları yüzünden terk edilen terazi erkekleri bu durumda gururu bir kenara bırakarak ilişkisini düzeltmek adına elinden gelen çabayı sarf edecektir. Mesela terk edilmesine onun herkese mavi boncuk dağıtan yani sebep olmuşsa bu onun için üzücü olacak ve pişmanlık duygusu ile kendini affettirmek adına her şeyi yapacaktır.

Güzel kadını seven, ilgi duymaktan ve birilerine yardımcı olabiliyor olmaktan hoşlanan terazi burcu erkeği başını döndüren fırsatçı kadınların flörtüne maruz kalmış ve bu da mutlu giden ilişkisini zedelemiş ise ayağı yere basacak ve kısa sürede hatasını anlayacaktır.

Tabi terk edilmiş ise bu süre için kısa demek çok da doğru değildir. Onun dışında terk edilme sebebinde hiçbir suçu olmadığına kendini inandırmış yahut nerede hata yaptığını bulamamış yani özetle terk edilmesine anlam verememiş ise bu konu ile daha fazla zaman kaybetmeyecektir. Bu yüzdendir ki gerçek anlamda hayatınızın aşkı olduğuna inandığınız bir terazi erkeği ile birlikte iseniz onu sırf eğlence olsun diye terk etmemenizi ve gereksiz tripler ya da kıskançlıklar ile onu terk etmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü birçok erkeğin aksine o kürkçü dükkanına dönmeyecektir.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status