Terazi Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Geri Döner Mi?

Bu burç erkeği ilişkilerinde kararlı tavırlar sergileyen ve uyumlu yapıya sahip olmasının yanında dışarıdan da ilgi seven ve sadakatine gölge düşürmeyecek küçük flörtlere göz yuman bir karaktere sahiptir. Bu yüzdendir ki onu doğru tanımak ve gereksiz kıskançlıklar ile onu boğmamak en doğrusudur.

Ancak iş işten geçmiş ve birtakım sebepler ile ilişkiniz bitmiş ise onu hala seviyorsanız terazi burcu erkeğinin ayrıldıktan sonra geri dönüp dönmeyeceği konusunu merak etmeniz gayet doğaldır. Bunu gerçekten çok istiyorsanız öncelikle bu konuyu analiz etmek adına terazi burcu erkeği ile ayrılık sebebiniz üzerinde durmakta fayda vardır.

Ayrılık sebebiniz onun hayatında çok değer verdiği ve o konularda gayet doğal bir şekilde saygı beklediği değerler ise ayrıldıktan sonra geri dönmesi çok güçtür. Bu değerlerin başında adalet ve dürüstlük gelmektedir.

Haksızlığa tahammül edemeyen terazi erkekleri haksızlığa uğratmış ve onu bu şekilde ciddi anlamda kırmışsanız onu geri kazanmanız yani ayrıldıktan sonra geri dönmesini sağlamanız oldukça güçtür. Öte yandan bu durumu ilişki süreciniz boyunca yeterince iyi anlayamamışsanız da bu durum da olayı biraz daha güçleştirecektir.

Ayrıldıktan sonra hassas konular dışında terazi erkeği geri dönmesi muhtemeldir. Yani onu hayatına değer katan noktalarından yaralamamış iseniz geri dönmesi çok da imkansız değildir. Ancak dürüst olmak daha doğrusu gerçekçi olmak gerekirse terazi erkeğinin ayrıldıktan sonra geri dönmesi biraz da onun size olan aşkına, bağlılığına ve her şeyden önemlisi size duyduğu özleme bağlıdır.

Eğer onu affedilmeyecek bir şekilde kurmamış iseniz ve sizi gerçek anlamdaki seviyor ise ayrıldıktan sonra geri dönmek için önünde hiçbir engel olamayacaktır. Özetle söylemek gerekir ki ilişkinin kaderini ayrılığa sebep olan taraf, olay ve hissedilen duygular ile aşk belirleyecektir.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeğini Nasıl Geri Döndürebilirim?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status