Terazi Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?

Tamamen aşk adamı olan terazi burcu erkekleri, romantik ve duygusal bir kişiliğe sahiptir. Aşık olana kadar bir sürü kadından ayrılabilir ve bunların yanı sıra aşık olana kadar hiç birine bağlanmaz. Terazi erkeği daha çok aşık olacağı ve seveceği birini aradığı için sevmedikleri ile geçici olarak zaman geçirmektedir. Aşık olduğunda anlayacağınız kadar saçma davranabilir. Sevgisi ile sizi boğabilir.

Kıskançlığı ile de bir hayli ünlü olan terazi erkekleri, kıskanmayı ve kıskanılmayı çok sever. Kıskanıldığını hissettiği zaman sevgilisine daha da bağlanır ve bu bağlamda sevgisi ve aşkı da katlanarak çoğalır. Aşık olduğu zaman saçma hareketler yapabilir. Fakat aşık olduğunu her halinden anlamanız da mümkündür. Size olan bakışları en önemli özelliğidir. Bakışları ile insanın içine işleyebilir.

Eğer siz de ona karşı bir şeyler hissediyor iseniz zaten aranızda bir etkileşim olacaktır. Bunun yanı sıra bir de ilk zamanlarda ipleri sizin elinize vermeye çalışacaktır. Aşık olduğunun en büyük kanıtı da budur. Normal şartlarda kısıtlanmaya gelemeyen ve sıkıldığı anda çekip gidecek olan terazi burcu erkeği aşık olmasının ilk evrelerini tam tersi yönde sürdürebilir.

Normal şartlar altında bakımlı ve özenli giyinen terazi burcu erkeği aşık olduğu döne içerisinde daha da bakımlı olabilir. Hiç yapmadığı hareketleri de gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra size de ayrı bir önem verecektir. Aşık olduğu andan itibaren gözü başka hiç kimseyi görmeyecektir.

Sadece aşık olduğu kadına odaklanacak ve bu bağlamda da muhteşem bir aşk yaşamaya hazırlanacaktır. Bir hayli dürüst olan terazi burcu erkekleri aşık olduklarında da direk gelip söyleyebilir. bu duruma da hazırlıklı olmalısınız. Uyumlu olması ile de bilinen bu burç erkekleri aşık olduğu zamanlarda size yakınlığını gösterecektir.

Bu burç erkeği normal hayatında olduğu gibi aşk hayatında da dengeyi seven, sadakatsizlik düşkün ve aile babası olmaya en uygun burç erkeklerinden birisidir. Ancak işin ileri boyutuna yani evlilik, yuva kurma aşamasına geçmeden önce terazi burcu erkeği severse ne yapar konusuna değinmekte fayda var.

Terazi burcu erkekleri, severse tam sever silerse de zor döner diye tabir edilen burç erkeklerinden biridir. Bunun için aşk hayatı oldukça önemli olmasına rağmen hiçbir zaman tam anlamıyla her şey demek değildir onun için. Bu açıdan bakıldığında terazi erkeğinin sevdiğini anlamak biraz zor gibi görünmektedir.

Terazi burcu erkeği hislerini çok fazla gizleme ihtiyacı duymadığından aynı zamanda diğer burçlara nispeten ilişki kurma konusunda daha atılgan olan terazi burcu erkeğinin sevdiğini anlamak o kadar da zor değildir. Eğer severse size daha ilgili ve yakın davranır.

Hatta bu durum genellikle hoşlanma aşamasında olur ki eğer terazi erkeği sevgisinden emin olursa ve sizi de kendine uygun görmüşse çok zaman kaybetmeden hislerini açık yüreklilikle paylaşır. Onun dışında bu burç erkeğinin sevdiğini anlamak ve sevdiğinde ne yaptığını gözlemlemek adına değer verdiği şeyleri sizinle ne denli paylaştığı ve ne denli onların bir parçası olarak sizi de gördüğüne bağlıdır. Bunun için de hayatta değer verdiği özgürlük alanı olarak gördüğü aktiviteleri sizinle paylaşıyoruz yahut size hayatının bir parçasıymışsınız gibi davranarak bu alanları bilip saygı duyma ısı istiyorsa bu size karşı boş olmadığı anlamını taşımaktadır.

Özetle belirtmek gerekirse terazi erkekleri sizin yanınızda kendi olabiliyor, değerlerini sizinle paylaşmak gergi duyuyorsa ve en önemlisi size olduğundan daha sıcak davranıyorsa bakışlarından da anlaşılacağı gibi size karşı bir şeyler besliyor ve bunu da yakın zamanda sizinle paylaşacak demektir.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status