Terazi Burcu Erkeği Alıngan Mı?

Bu burç erkeği, her zaman güçlü ve dayanıklı görünmeye çalışsa da aslında yumuşacık bir kalbi vardır ve sandığınızdan çok daha alıngandır. O bu yönünü göstermekten her zaman kaçınır. Çevresindekilerce taş kalpli olarak bile anılabilir. Fakat bu her zaman dimdik tek başına ayakta kalabilmek istemesinden kaynaklanır.

Terazi erkeği, alıngan yapısı ve hassas ruhu ile ön plana çıkan burçlar arasında yer alır. Onunla ilgili olmayan bir konuda konuşulduğunda durup dururken alınganlık yapmaz. Alındığı konuların her zaman altı dolu olur ve bunun için haklı nedenleri olur.

Terazi burcu erkeği, sevdiği kişilerin sözlerini önemser ve onlara değer verir. Bu nedenle de sevdiği kişilerin sözleri onları yaralamaya daha müsaittir. Sevmediği ve önemsemediği kişilerin düşüncelerini dikkate alarak buna alınganlık yapmaz. Size alınmış ise size değer verdiğinden dolayıdır.

Terazi burcu erkeği, kolay kolay karşısındaki insanlara alınmaz. Söylediği sözden dönmemesi en büyük özellikleri arasında yer alır. Fakat ona bir söz verildiğinde de bunun tutulmasını ister. Terazi erkeği, her zaman sevdiği kişileri koruyup kollar ve her koşulda yanlarında olmaya çalışır.

Terazi erkeğinin en hassas noktalarından birisi de sevdiklerine ve kendilerine belirledikleri prensiplere birilerinin laf söylemesi, kötülemesi ya da aşağılayacak sözler kullanmasıdır. Asla tahammül edemedikleri tek şey saygısızlıktır. Terbiye sınırlarını aşan ve sonucunu saygısızlığa kadar ulaştıran kişilerle diyaloğa girmemeye dikkat eder.

Terazi erkekleri, çevresindekiler tarafından iyi kalpli, sevecen, sıcak kanlı ve güler yüzlü insanlar olarak bilinir. Her zaman kendi içlerinde yaşadıkları zorlukları kendi içlerinde aşmayı hedefler ve bunun için çaba gösterir. Çevresindekilerin onun zorlandığını görmesini istemez. İçinde büyük fırtınalar kopsa da her zaman iyi görünmeyi kendine ilke edinir.

Bakınız: Terazi Burcu Erkeği En İyi Hangi Burçla Anlaşır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status