Terazi Burcu 2021 Gezegen Hareketleri

28. Mart 2021’de dolunay Terazi burcundadır. Dolunay Terazi burcundayken, yaşamda uyum ve denge esastır. Her Terazi bu dönemde iyi duygularını paylaşmayı öğrenmeli, aynı zamanda başkalarıyla olumsuz düşünceleri veya tavırları paylaşmalıdır. Dolunay boyunca, bu burç her şeyi güzel ve düzenli tutmaya çalışır.

Teraziler, özellikle dolunay döneminde, gerçekte kim olduklarını göstermekten çekinmemelidir. Bu ay geçişi sağlığı da etkiler, bu nedenle Teraziler böbrekleri, cilt problemleri ve idrar yolları konusunda daha dikkatli olmalıdır, Teraziler için sağlık falı 2021’i belirtir. Ay boyunca cerrahi prosedürler veya operasyonlar uygun değildir.

16 Ağustos 2021’den 10 Eylül 2021’e kadar yönetici gezegen Venüs Terazi’ye giriyor. Büyüleyici Teraziler, karizmalarını özellikle yönetici gezegenleri Venüs’ün burcunda olduğu dönemde gösterir. Bu dönemde hem erkek hem de kadınlar bu burç altında doğup tam olarak istediklerini elde etmeye çalışacaklar.

Teraziler bu dönemde daha hassas hale geliyor ve saldırgan davranışları veya gerginlikleri arka planda zorlanıyor. Öte yandan, Teraziler çok bağımsızdır ve duyguları paylaşmada zorluk yaşayabilir. Bu nedenle bu dönemde Terazilerin partnerleriyle açık ve doğrudan iletişim kurmaları önerilmektedir. Bu dönemde yaratıcılığınıza odaklanabilir ve hayatınızı dengeleyebilirsiniz.

30 Ağustos 2021’den 05 Kasım 2021’e kadar Merkür Terazi burcunda. Merkür’ün Terazi burcundan geçişi, diplomatik davranışımızı artırmak ve dostluklarımızı çoğaltmak anlamına gelir. Burç, Merkür Terazi burcundayken arkadaşlar için bir parti, sosyal etkinlikler düzenlemek ve ayrıca gelecekte bize fayda sağlayacak yeni arkadaşlar edinmek için harika bir zaman. Bu dönemde, Teraziler yaşam ilişkilerine daha rasyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

Merkür’ün geçişi aynı zamanda her Terazi’nin karar verme ve iletişim becerilerini de etkiler. Daha hızlı kararlar artık Teraziler için daha sorunlu olabilir. Bununla birlikte, iletişim becerilerinin güçlendirilmesi, özellikle bir toplantı, röportaj veya önemli bir sunum bekleyen Teraziler için iyi bir haber. Bu, başkalarını dinlemek, Terazi burcunu belirlemek, hayatlarımız hakkındaki görüşlerini değerlendirmek veya etrafımızda neler olduğunu görmek için harika bir zamandır

15 Eylül 2021’den 30 Ekim 2021’e kadar Mars Terazi burcunda. Terazi, Mars gezegeni ile birleştiğinde etrafındaki insanlar için bir Mıknatıs görevi görebilen ayrı bir pozitif enerjidir. Bu dönem boyunca, Teraziler istenmeyen eylemler veya dürtüsel davranışlar konusunda dikkatli olmalıdır.

Harekete geçmeden veya konuşmadan önce iyi düşünün. Terazi burcu, kararınızı dikkatlice değerlendirin. Teraziler ayrıca, Mars’ın burcuna girmesiyle daha da yoğunlaşan büyük mantıksal düşünme ile karakterize edilir.

Artık daha önce imkansız olan bir yere gitme şansınız var. Mars’ın burcunuzdan geçerken size getirdiği büyük miktarda enerjinin, hatta belki de mücadeleci olanın tadını çıkarın.

22 Eylül 2021-23 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında Güneş Terazi’den geçer. Terazi burcunda güneşle doğanlar iyi kalpli, pozitif ve dürüst insanlardır. Bu dönemde Terazilerin hayatında barış ve sosyal etkileşim çoğalır. Terazilerin sadece işte değil özel hayatta da hareket etmesi gerekecek. Her halükarda, Teraziler bu dönemde objektif ve adil olmaya çalışıyorlar.

Terazi olarak doğmuş bir partneriniz varsa ve samimiyet arzuluyorsanız, bu dönem Terazi burcu olarak doğan her insanla önemli sohbetler için en uygun olanıdır. Güneşin Terazi’ye girmesiyle varlığınızı anlama ihtiyacı artar, Terazileri dış ortama daha duyarlı hale getirir. Teraziler şu anda başkalarının düşündüğü her şeyi çözebilir. Bu dönem iş toplantıları için uygundur, her zaman yenmeniz gereken herkesten bir adım önde olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status