Terazi Burcu 2018 Yorumu (Genel ve Aylık Yorumlar)

2018 terazi burcu yorumunda bu yıl Venüs, Ekim ayının başından Kasım ayı ortasına kadar retrosuna devam ediyor ve bu sizi umursamaz hissettirir. Bazı işlere başlarken zorlanmanız, herhangi bir şeyin başlamasında tembellik yapabilir ve bazen sıkıntılı hissetmenize, aşırı hoşnut veya tembellik hissetmenize neden olabilir. Bu gerilemenin bir kısmı Kasım ayında burcunuzda gerçekleşir ve bu zamanlarda daha da fazla hissedebilir ve işlerin yanlış gitmesi sizi tedirgin edebilir. Enerjinizi geçmişten gelen, başka bir fırsat ya da başka istediğiniz şeylere odaklanmak için kullanın. Ayrıca sevdiklerinizle yeniden bağlantı kurmaya ve ilişkilerdeki sorunları ele almaya çalışın.

Terazi Burcu 2018 Genel Yorumu

31 Ocak’ta gerçekleşen ay tutulması arkadaşlık ve hayaller alanında etkili olacak ve arkadaşlarınızla veya sosyal gruplarla sorunları çözebilirsiniz. Hayallerinizde ilerleme kaydedebilir veya bir arkadaşınızdan, sosyal grubunuzdan veya hayalden uzaklaşabilirsiniz. 11 Ağustos‘ta bu alanda bir güneş tutulması yaşanıyor. Geleceğiniz için yeni rüyalar üzerine yoğunlaşabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve yeni arkadaşlar edinebilir, yeni sosyal gruplara katılabilir ve yeni nedenler arayabilir ve konfor bölgesinden dışarı adım atmaya daha bağımsız ve istekli hissedebilirsiniz. Merkür bu alanda Temmuz ayının sonlarında Ağustos ayı ortasına kadar geriliyor. Bu nedenle arkadaşlarınızla, sosyal gruplarınızla veya hayallerinizle ilgili bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Ancak eski arkadaşlarınızla tekrar bağlantı kurmak, eski gruplara katılmak veya eski bir hayali gerçekleştirmek için iyi bir zaman olabilir.

Terazi Burcu 2018 Aşk, Evlilik ve İlişkiler Yorumu

15 Şubat‘ta sevgi alanında bir güneş tutulması gerçekleşiyor ve bu, kalbinizle temasa geçmek, sevdiklerinizle iletişim kurmak, hayatınıza yeni aşk getirmek veya mevcut ilişkinizde bağınızı güçlendirmek için harika bir zaman olabilir. Mars Mayıs ayı ortasında bu ilişkiler alanına girerek hayatınızda sevgiye odaklanmanızı sağlar. Ancak Ağustos ayındaki gerileme ile sevdiklerinizle anlaşmakta güçlük çekebilir, kalbinizi dinlemek zor olabilir veya sevgiyi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Ya da sevdiklerinizle daha fazla tartışma içine girebilirsiniz. 27 Temmuz‘da sevgi alanında bir ay tutulması meydana geliyor. Bu artık sizin için iyi olmayan bir aşk ilişkisini ortadan kaldırmak için fırsat olacak. Bitmesi gereken ilişkiler sona erecek. Ya da kurtarılması gereken ilişkilerde sorunlar ortadan kalkacak. Mars, Eylül ayının ortasından Kasım ortasına kadar bu alanda geriliyor. Sevdiğinize yeniden bağlanmaya çalışabilir ve sevdiğiniz kişilerle mutluluğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Uranüs, ilişki alanında zamanının sonuna yaklaşıyor, Mayıs ortasına kadar burada kalıp Kasım ayının başında son bir kez dönüyor. İlişkilerinizle çok sayıda değişime ayak uyduruyordunuz ve yıllar içinde istediklerinizi başkalarına göre değiştirdiniz. Nihai değişiklikler şimdi sonuç verebilir. Merkür, bu alanda Mart ayı ortasında geriliyor ve hayatınızdaki insanlarla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Bir ilişkiye başlamakta zorlanabilir ve hala geçmişte takılı kalmış olabilirsiniz. Daha sabırlı olmak için çalışın.

Uranüs, Mayıs ayı ortasından Kasım ayının başına kadar bu yıl samimiyet alanına geçmeye başlıyor. Güven ve samimiyetle yaklaşmanın yeni yollarını, sevdiklerinize duygusal olarak bağlanmanın yeni yollarını aramaya başlayabilir ve samimiyetin sizin için ne anlam ifade ettiğini yeniden anlayabilirsiniz.

Terazi Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

2018 yılında Kasım başında başlayarak finansal alanda genişleme ve sahip olduğunuz kaynaklardan en iyi şekilde faydalanmaya odaklanan yeni finansal fırsatlar sunuyor. Mars bu sene Ocak ayından itibaren ekonomik anlamda olumlu etkiliyor olacak. Bu yıl mali açıdan doğru adım atmanıza ve sahip olduğunuz fırsatlardan gerçekten yararlanmanıza yardımcı olabilir. Venüs, para alanında Ekim ayında geriliyor ve finansmanınız, ihtiyacınızdan daha fazla savurganlığınız ya da parasal anlamda sıkıntı yaşamanız söz konusu olabilir. Biraz birikim yapmanızda fayda olacak. Savurganlık yapmaktan kaçının. Merkür para alanında Aralık ayının ilk haftasında geriliyor. Ekonomik durumunuzu kontrol altına almak zor bir hal alabilir. Ancak eski finansal fırsatları ve fikirleri tekrar gözden geçirmek için iyi olabilir.

Güneş tutulması 12 Temmuz‘da kariyerinizde meydana geliyor. Hedeflerinize odaklanabilir, yeni hedefler belirleyebilir, hedeflerinize ulaşmak için fırsatlar üzerinde çalışabilir, doğru insanlar üzerinde iyi izlenim yaratabilir veya sahip olduğunuz başarı için dikkat çekebilirsiniz.

Terazi Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu ay yaptığınız her şeyden vazgeçebilirsiniz, bir şey denemeden veya ilerlemeden önce kararlarınızdan ve hareketlerinizden emin olmak isteyebilirsiniz. Karar verdiğinizde emin olabilirsiniz ve bağımsız olarak ve kendi yolunda yapabileceğiniz şeylere odaklanabilirsiniz.

Terazi Burcu Şubat 2018 Yorumu

Bu ay çok daha olumlu olabilirsiniz, hayatınızdaki iyiye odaklanmaya çalışın. Bol miktarda yeni fikir bulabilir, aklınızda ne olduğunu paylaşabilir ve daha fazla sosyal olabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyleri yaparak veya en çok sevdiğiniz insanlarla birlikte olmakla vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Terazi Burcu Mart 2018 Yorumu

Hayatınızdaki insanlar bu ayın ilerleyen günlerinde zorluklarla karşılaşabilirler. En çok zaman geçirdiğiniz kişilere odaklanmanız ve aile olarak görüşmeniz gerekebilir. Onlara şu an ihtiyaç duydukları desteği verin ve kendinize de duygusal bir destek verin. Böylece sosyal ilişkilerinizi idare edebilirsiniz.

Terazi Burcu Nisan 2018 Yorumu

Bu ay dengesiz hissedebilir ve son zamanlarda yaşamadığınız yaşam alanlarına odaklanmak için biraz zaman ayırmanız veya göz ardı ettiğiniz ilişkilere eğilmeniz gerekebilir. Biraz orta yer bulmak ve bir miktar huzur bulmak için çalışabilirsiniz. Bu, daha dengeli hissetmenize yardımcı olabilir.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Bu ay emin olduğunuz şeylere sadık kalabilir, konfor bölgelerinizde kalabilir ve fazla risk almak istemeyeceksiniz. Bir projeye baştan başlayabilir ve enerjinizi yaratıcı enerjinizle zenginleştirebilir, böylelikle enerji verici ve hevesli kalabilir ve sahip olduğunuz enerjiden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Terazi Burcu Haziran 2018 Yorumu

Bu ay bazı konularda daha fazla dikkat isteyebilirsiniz veya detayların daha rahat farkına varabilirsiniz. Kendinize daha çok güvenecek ve özgüveninizi artıracaksınız. Başkalarının dikkatini çekmek de isteyebilirsiniz. Nazik olun ve mümkün olduğunca gerginlikten uzak durun.

Terazi Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Hedefleriniz bu ay dikkatinizi çekebilir ve adımınızı atmaya veya yüksek bir noktaya gelmeye ve başarıya ulaşmaya çalışmak için elinizden gelen her şeyi yapabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirmek isteyeceksiniz. Yaratıcılığınızı kullanın ve çalışmadığınız zaman eğlenmek için zaman ayırmaya çalışın. Böylece fikrinizi yenileyebilirsiniz.

Terazi Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Sahip olduğunuz eski hayallerinizi düşünün ve bu ay tekrar gündeme getirin. Mevcut hayalleri şu an sorgulayabilir, bu nedenle şu anda bir şeyler yapabileceğiniz eski hedeflere odaklanmayı deneyin. Bu, tembellik hissini de gidermenize yardımcı olabilir.

Terazi Burcu Eylül 2018 Yorumu

Bu ay ilişkiler alanında dolunay ile bir ilişkisi olanlar bazı konularda sorunları üstelemek yerine artık sona erdirebilir. Hayatınızdaki insanlarla daha duygusal olabilirsiniz, ancak onlarla paylaştığınız duygusal bağları güçlendirmek ve daha yakın olmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden daha güvenli hissedeceksiniz.

Terazi Burcu Ekim 2018 Yorumu

Bu ay geri çekilin ve rahatlayın. Şu anda çok büyük bir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Kendi başınıza kalmak isteyebilir ve bunun tadını çıkarabilir, hobilere odaklanabilir ve elinizden geldiğince uzakta gününüzü tembellik yaparak geçirebilirsiniz. Kendinize daha fazla güvenin ve layık hissettiğinizden daha fazla olanak için çaba harcayın.

Terazi Burcu Kasım 2018 Yorumu

Ayın ilerleyen dönemlerinde çalışmalarınıza daha fazla odaklanmanız gerekecek ve sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz. Böylece işleri halledebilir ve programınızı zamanında yetiştirebilirsiniz. Ayın erken günlerinde kendinizi iyi hissettiğiniz yerlere gidebilir ve kendinizi sakinleştirmek için size her şeyi destekleyen insanlarla birlikte olmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Aralık 2018 Yorumu

Ayın başında görevlere odaklanmak ve işleri başarmakta zorlanabilirsiniz, ancak ayın ilerleyen günlerinde çok çalışabilir, neye ihtiyacınız olduğuna odaklanabilirsiniz ve işleri tamamlayacaksınız. Rutin veya zamanlamanmış görevler üzerinde çalışın ve daha verimli ve etkili olabilmeniz için yaşam biçiminizi yenileyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status