Rüyada Tavuk Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada tavuk görmek, güzel ve alımlı kadın olarak yorumlanır. Tavuk gören kişi güzel ve alımlı bir bayanla tanışabilir.

Bekar olanlar için hayırlı bir aşk, evli olanlar için de bereket olarak yorumlanır. Kişi yeni tanışmalar ve duygusal yoğunluk yaşayacaklardır. Kişi alımlı ve güzel kadınla tanışacak ve mutlu olacaktır. Mutluluk ve bereket sahibi olarak anlamına gelen tavuk aşk ve ihtişam olarak da yorumlanır.

Rüyada Tavuğa Dokunmak

İhtiras ihtişam anlamına gelir. Bu dönemlerde bol para harcayabilir ve bol bol alışveriş yapabilirsiniz. Kişi bolluk ve bereket içinde yaşayacaktır. Yeni eşyalar alabilir kendinizde değişiklik yapabilirsiniz. İhtişamlı görünmek için çok para harcayabilirsiniz. Ayrıca bu rüya, aşk yaşamak ama tehlikelere de yakın olmak anlamına gelir. Çalkantılı bir aşka başlayacağınız olarak yorumlanır.

Rüyada Tavuğun Yumurtladığını Görmek

Hizmet almak anlamına gelir. Bir dileğinizin çevrenizdeki bir kişi tarafından gerçekleştirileceği olarak yorumlanır. Uzun zamandır beklediğinizin bir olayın gerçekleşmesi anlamına gelir. Size bu anlamda yardımcı olacak kişi olacaktır.

Rüya sahibi yakın bir arkadaşının kalbini kıracaktır ve kendisine yapılan iyiliği geri çevirecektir. Ayrıca kişi, sevdiklerinden güzel haberler alacak demektir. Aynı zamanda yeni bir işe girebilir ya da yeni bir girişimde bulunabilir demektir.

Rüyada tavuk görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status