Rüyada Sütyen Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada sütyen görmek, birkaç anlam taşımaktadır. Bazen mutlu bir haber bazen üzüntülü bir haber olarak yorumlanır.

Rüyayı gören bayansa yakın zamanda mutlu bir haber alacaktır. Gören erkekse üzüntülü bir haber alabilir. Kadında hayra erkekte belaya yorumlanır. Kişi hayırlı bir işe adam atabilir.

Rüyada Sütyenli Erkek Görmek

Zorlu bir dönem olarak yorumlanır. Zorlanacağı bir işe adım atabilir. Aile hayatında yanlış anlaşılmalara maruz kalabilir ve durumu düzeltmek için büyük çabalar gösterebilir. Kendini doğru ifade etmek için olduğundan daha çok çabalamaya başlayabilir.

Rüyada Sütyen Takmak

İhanet anlamına gelir. Rüyada bir erkeği giymiş gören kişi biri tarafından ihanete uğrayacaktır. Bu özel hayatta da olabilir iş hayatında da olabilir. Çok güvendiğiniz bir insan sizi hayal kırıklığına uğratabilir ve ihanetiyle şaşırtabilir. Acı gerçeklerin gün yüzüne çıkma vakti denilebilir. Aldatılmanın ya da yalanlarla kandırıldığınızın göstergesidir. Kişi eğer erkekse hayatınızda kötü şeyler olacağına delalet eder.

Genel olarak kötülüğün, belanın ve yaşanacak kötü şeylerin habercisidir. Giydiğini ve bundan rahatsız olduğunu gören bir kişi ise, başlayacağı bir işte başarısızlık yaşayabilir ya da uzun bir süre zor zamanlar geçirebilir. Bu rüyayı gören kişinin hayatının her alanında dikkatli olması gerekir.

Rüyada sütyen görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status