Rüyada Su Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada su görmek, bir şey için pişmanlık duymak olarak yorumlanır. Rüyasında akmayan birikinti gören kişi yaptığı bir işten pişman olabilir.

Pişmanlık duyan kişi bunu düzeltmek için adımlar atacaktır. Aldığınız kararlar yüzünden bazı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Ani bir karar alarak attığınız adımlar sizi pişmanlığa sevk edecektir. Rüyasında bulanık su gören kişi pişmanlığı derinden yaşayacaktır. Kendini kötü hissedecektir.

Rüyada Berrak Su Görmek

Zorlu günlerin geçmesi olarak yorumlanır. Kişi sıkıntılı dönemlerden kurtulacaktır. Aktığını gören kişi  zor geçen günlerin ardından aydınlığa çıkacaktır. Bazı sıkıntılı olaylar yaşamış olabilirsiniz ama artık bu sıkıntılardan kurtulma zamanı. Sabırlı bir tavır içinde olanlar bu dönemi atlatacaktır ve huzura kavuşacaktır.

Rüyada Suya Girmek

Devletle ilgili işler olarak yorumlanır. Aktığını gören kişi, şelalenin yanında olduğunu gören kişi devletle ilgili işlerle uğraşacaktır. Devlet işleri bu aralar gündeminizde olabilir. Sesini dinleyen kişi bazı olaylar karşısında sessiz kalacaktır. Bazı olaylar sizin kontrolünüz dışında gerçekleşebilir. Böyle durumda sakin davranmak gerekir.

Temiz suyun içine girerek temizlendiğini gören bir kişi, geçmişte yaptığı hataların farkına varıp tövbe edecek demektir. Pis ise hastalıkların ve sıkıntılı bir dönemin göstergesi olabilir. Pis olanla arınmaya çalıştığını gören bir kişi ise, kendisine sıkıntı oluşturacak bir iş içine girebilir.

Rüyada su görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status