Rüyada Sineklik Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada sineklik görmek, tehlikelere karşı önlem almak olarak yorumlanır. Kişi birçok konuda önlemler almak isteyecektir.

Yakın arkadaşından kazık yiyen birisi bu dönemde o arkadaşına daha mesafeli davranabilir. İş yaptığınız kişi sizi dolandırdı ise onunla irtibatı kesebilirsiniz. Eğer bir yakınınızın yalanını yakaladıysanız ona güvenmeyi bırakabilirsiniz.

Rüyada Sineklik Takmak

Sırların açığa çıkması anlamına gelir. Kuran kişi bazı sırların açığa çıkmasıyla karşılaşacaktır. Bilinmeyenlerin gündeme olacağına işaret eder. Kişi sırların açığa çıkmasından rahatsızlık duyacaktır ve gereken önlemleri almaya karar verecektir. Gizliliklerin artık gizemini kaybettiği söylenebilir.

Rüyada Pencerede Sineklik Görmek

Koruma iç güdüsünün gündemde olması anlamındadır. Sevdiklerinizi bu dönemde korumak isteyebilirsiniz. Güvenli bir evde yaşamadığınızı düşünüyorsanız evin güvenliği için bazı teşkilatlar döşetebilirsiniz. Evinize alarm sistemi yada güvenlik kamerası taktırabilirsiniz. Kapı kilidini bu dönemde değiştirebilirsiniz. Hayatınızda olmasını istemediğiniz bir şeylerin hayatınıza dahil olmak için çabaladığının göstergesidir.

Bu rüya, hayatınızda olmasından korktuğunuz bazı şeylerin hayatınızda etki edemeyeceğini ve sizin o olayları bir şekilde engellemeyi başaracağınızı gösterir. Bir zorlu dönemden geçerek sonunda kendinize ve sevdiklerinize hiç bir zarar gelmeden de bu dönemi atlatacağınızı gösterir.

Sevdiklerinizi zararlı durumlardan korumak için kullandığınız bir araçtır. Rüyada da aynı şekilde tekabül eder. Bu rüyayı gören kişinin hayatında başkalarından gizlemek istediği şeyler olabilir.

Rüyada sineklik görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status