Rüyada Şimşek Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada şimşek görmek, hayırlı bir iş olarak yorumlanır. Güzel işlere adım atılacağı anlamına gelir. Eğer bekarsanız kısmet olarak yorumlanır.

Evli olan insanlar için hayırlı rızk demektir. Kişi ani ve güzel bir haber alabilir. Öğrenci olanlar bir sınavdan yüksek bir puan alabilir. Büyük işlere adım atılacak ve bol kazanç sağlanacağına delalet eder.

Hayırlara vesile eden olumlu yorumlanan rüyalardandır. Rüya sahibinin kötü, sıkıntılı, zor işlerinizin iyiye gideceğine ya da yaşadığı psikolojik sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır. Kişinin içine dert olan bir konuda büyük bir ferahlama yaşayacağı manasına gelir. Rüya sahibinin hak yolunda oluşuna, maneviyatının gücüne, imanına ve ibadetlerine bağlılığına da işaret eder. Temiz kalpliliği, duaları ile kendisine hayır kapıları açılacak demektir.

Rüya sahibinin bir kişiyi yaptığı hatadan döndüreceği, ona doğru yolu göstereceği, o kişiyi yanlış işlerden çıkaracağına da yorumlanır. Rüya sahibi bekar ise yakın zamanda çok mutlu bir evlilik yaşayacağına delalet eder.

Eğer rüyayı gören kişi, evli ise yuvasında bolluk, bereket ve çocuk sahibi olabilmenin de işaretçisidir. Aynı zamanda, karşılıklı menfaate yorulur. İki kişi arasında karşılıklı bir hayır olacağını, iki tarafında bundan mutluluk duyacağına tabir edilir.

Rüyada Şimşek Çaktığını Görmek

Doğru yol ve kararlar demektir. Büyük bereket ve bol rızk anlamına gelir. Evdeki biri yeni bir işe girebilir yada çalışmakta olan birinin maaşına zam yapılabilir. Evlat sahibi olmayanlar evlat sahibi olabilir. Evde olan çocuk derslerinde başarılı olabilir. Ek iş yapılabilir ve kazanç artabilir. Hayırlı kararlar demektir ve hayırlı işlere adım atılabilir.

Rüyada Şimşekten Korkmak

Kötü niyet olarak yorumlanır. Birinden beklenmedik bir kötülük görüleceğine ve bundan çekinildiğini gösterir. Kişi korku ve endişe yaşadığı anlamındadır. Karar verirken korku ve endişe içinde olabilirsiniz. Kadere sabırlı saygı duymak anlamına gelir. Sabreden kişi olmalı ve kadere teslim olmalıyız. Aynı zamanda kişi, korkularını yenmeye çalışıyor demektir. Kişi, riskli kararlar almak üzere olabilir ve bu kararlarından henüz emin olamayabilir.

Rüyada şimşek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status