Rüyada Silahlı Asker Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada silahlı asker görmek, hayırlara vesile olan anlamlar içerir. Kişi tehlikelerden uzaktır ve birileri tarafından korunuyordur.

Bu kişiler ailesinden biriler ya da eşi olabilir. Kişi bir güven ortamında yaşar ve onu her türlü tehlikeden sakınırlar. Bir başka anlam da kişinin çevresinde güvenebileceği ve destek alabileceği insanların olmasıdır. Bunun dışında kendini asker olarak gören kişi bir hastalık geçirecek ya da başına bir kaza gelecek demektir ancak bu kısa süreli bir sorundur, bu dönem bitince kişi tekrar eski hayatına devam eder. Rüyada jandarma görmek haklı bir davayı tam olarak savunmak ve kazanmak demektir.

Rüyada Silahsız Asker Görmek

Rüyada silahsız asker görmek, yaptığı yerde görürse eski bir arkadaşı ondan yardım isteyecek ve destek bekleyecektir. Eğer hastaysa yakın çevresinde birinin bir sorun yaşadığı ve onun yardımına ihtiyacı olduğu anlamına gelir.

Konuşursanız bu da zor durumlarınızda yanınızda olacak size sadık olan ve iyi niyetli insanların yanınızda olduğuna işarettir. Eğer silahsız görürseniz bu da gizli bir düşmanınızın olduğuna işarettir. Bu durumda çevrenizdeki herkese güvenmemeli ve dikkatli adım atmalısınız. Geveze bir düşmanı alt etmekle yorumlanır.

Kendi alanında büyük fark yaratman, etrafında birçok kişinin seni takdirle izlemesini sağlayacak ancak, bu durumla birlikte seni kıskanıp sana düşman olacak kişiler de olacak. Kısa boylu, şişmanca bir kişi ile aranda, fikir ayrılığı nedeniyle ağız sataşması yaşanabilir. Yakınlarınızdan birisinin sizi ayırması ile bu tartışma kısa sürecek. Biraz daha ılımlı olmanda fayda var.

Rüyada silahlı asker görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status