Rüyada Silah Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada silah görmek, güç kuvvet anlamına gelir. Rüyanızda silah gören kişi güç ve kuvvet kazanır. Tüm olumsuzluklara rağmen güçlü durmak anlamına gelir. Kişi başına gelecek güçlüklerle savaşır ve sonunda tüm kötülüklerden kurtulur. Silahı elinde tutan kişi güç kazanır, ona kötülük yapacak olanlara karşı gelir ve direnç kazanır. Silah gören ve elinden bırakmayan kişi uzun bir süre güçlü ve kararlı kalacaktır.

Rüyada Silah Almak

Zenginlik bolluk bereket olarak yorumlanır. Kişi yapacağı bir işte başarılı olur. Yaptığı işten para kazanır, ticarette başarılı olur, satış işi yapıyorsa çok satış da yapar. Şans oyunu oynayanlara para çıkabilir. Silah ateş eden kişi elindeki parayı boş şeylere harcayacaktır. Eline geçecek parayı doğru harcayamayacaktır. Gereksiz harcamalar yapacaktır.

Rüyada Silah Sesi Duymak

Emniyet eksikliği anlamına gelir. Elinde olmayan koşullarda  olaylar gerçekleşir. Olayları kontrol etmek istedikçe yanılacaklardır ve olay kendiliğinden gelişecektir. Elimizde olamayan sebeplerle oluşan olayları kabul etmeli ve oluruna  bırakmalıyız. Tez bir haber duyacak demektir. Bu rüya bir uyarı niteliği de taşır. Bu rüyayı gören bir kişi, aldığı kararları acele etmeden almalı ve çok dikkat etmelidir.

Dostum dediğin insanın kendi çıkarlarını her şeyin üstünde tutması sana zarar vermesine neden olacak, dikkat etmende fayda var. Yaşamış olduğun küçük başarısızlıkları kafana takıp çok büyütmezsen etrafındaki daha büyük kısmeti fark edeceksin. Bu kısmet hayatında maddi, manevi her şeyin değişmesine neden olabilecek büyüklükte. Kardeşlerinle yapacağın tatilin hazırlıkları içerisindesin, bu tatil sana iyi gelecek.

Rüyada Silah Sıkmak

Genel olarak iyiye yorulmaktadır. Rüya sahibi kişinin aile hayatında, iş hayatında iyi biri olarak tanındığına delalet eder. Bununla birlikte çok yardımsever biri olduğunu ve bu yardımseverliğinin çevresinde ki insanlar tarafından fark edildiğine işarettir. Zor bir durum karşısında rüya sahibinin dostları tarafından destek göreceğine ve sırtının yere gelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Genel olarak anlamı etraftaki düşmanlara karşı kazanılacak olan zaferdir. Fakat rüya sahibinin zafer için kullandığı yol doğru değildir. Doğru değilden kastımız dini yönden davranışının doğru olmamasıdır. Eğer dinen kötü bir yoldan kazanılan zafer elde edilirse bunun anlamı elde edilen zaferin başka yerlerden gelecek olan kötü haberler ile birleşecektir.

Rüyada Silah Bozulması

Size karşı haset içinde bulunan, düşmanlık besleyen gizli düşmanlarınızın olduğuna ve bunlardan gelebilecek zararın dikkatiniz ve iyi niyetiniz sayesinde engelleneceğine işarettir. Aynı zamanda bu rüya elinizde düşmanlarınızı alt edecek fırsatların geçeceğine, size karşı yapılan bir haksızlığı erkenden fark edeceğinize, dost gibi görünen düşmanlarınızın olduğuna ve vefasızlıkla karşı karşıya gelebileceğiniz anlamını da taşımaktadır.

Rüyada Silahla Ateş Etmek

Bir kişiye kötülük yapmaya ve bunun sonucunda cezalandırılmaya sebep olur. Kişinin suça meyilli olduğunu gösterir. Bu kişi çevresine zarar vermeye meyilli ve sinirsel olarak rahatsız bir insandır. bu yüzden çevresindeki insanlara büyük zararları olabilir hatta birilerinin canına kast edebilir.

Ailesinden ya da akrabalarından birilerine ciddi konularda yalan söyleyip insanları birbirine düşürebileceğine işaret eder ve bu durum aile içinde ciddi krizlere sebep olabilir. Rüyada silah görmek tamamen tehlikesiz bir duruma işaretken, tüfekle ediliyorsa bazı olayların zaman içerisinde sizi yıpratacağını simgeler.

Kişinin husumeti olan birine karşı zarar verici bir intikam duygusu oluşabileceğine işaret eder. Ateş eden kişi rüya sahibinin kendisiyse, kişi çevresinde özellikle kendisine haksızlık yapan ya da kötü bir davranış sergileyen kişiye ceza verecektir. Bu ceza bir çeşit bedel ödetmedir ve kişi karşı tarafa hatalarının bedelini ödetir. Haksızlığa karşı gelir ve bunun olmasını engeller.

Rüyada Silah Kullandığını Görmek

Bu rüyayı gören kişinin sorumluluklarından kaçan ve herkesin suyuna giden birisi olarak görülür. Boşu boşuna alınganlık yapmamanız gerektiğini simgeler. Kendi bildiklerinden şaşmayan, kararlı ve kendine güvenen bir duruşa sahipsin. Bu kararlı karakterin ile bu zamana kadar pek çok işin üstesinden gelmiş gibisin.

Artık başarılarını kutlama zamanı gelmiş gibi görünüyor. Yakın zamanda emeklilik söz konusu olabilir. Aşk hayatındaki kişiyle aranızdaki güçlü bir duygusal bağ var. Adeta birbiriniz için yaratıldığınızı düşünüyorsunuz.

Rüyada silah görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status