Rüyada Sevgili Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada sevgili görmek, sizi seven değer veren biri ile görüşmek olarak yorumlanır. Rüyada sevgili gören kişi bu günlerde yakınları ile bol sohbet içinde olur. Sevdikleriniz ile daha sık bir araya gelebilirsiniz. Onlarla eskisine göre daha bol bol muhabbet edebilir, bir şeyler anlatabilirsiniz. Geçmiş ile alakalı konular da açılabilir ve eski hoş anılar hatırlanabilir. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile görüşerek üniversite yıllarını birlikte konuşabilirsiniz. Hatta önemli biri ile bir yemek planı yapabilirsiniz ve sevdiklerinizle davette görüşebilirsiniz.

Rüyada Sevgili ile Vakit Geçirmek

Sevdiğiniz kişiye yeniden aşık olmak şeklinde yorumlanır. Rüyada sevgilisiyle güzel vakit geçirdiğini gören kişi ona karşı daha bağlılığı artar, daha yoğun duygular içine girebilir. Bu rüya ona karşı tüm duyguların yoğun olduğuna işaret eder. Hatta kıskançlık da, aşk, sevgi, merhamet, acı, hüzün gibi birçok duygu daha yoğun olabilir. Hiç ağlamayan biri olsanız bile çok duygusal ve kırılgan olabilirsiniz.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Biriyle yaşanacak olan kırgınlıklar olarak yorumlanır. Rüyayı gören sevdiklerine karşı kırgınlıklar yaşayabilir. Alıngan olacağınız bir döneme girebilir ve üzülebilirsiniz. Alıngan tavrınızdan dolayı birilerine kırılmanız da olasıdır ve o kişiden ayrılmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Tanımadığın Biri ile Sevgili Olmak

Kısa bir süre içerisinde hayatınızın aşkını bulacağınıza ve çok romantik bir ilişki yaşayacağınıza yorumlanır. İlk görüşte aşk olabilir ve sonunun evlilikle taçlanacağının işareti olabilir.

Rüyada Sevgili ile Kavga Etmek

Yakınlarınız ile olan ilişkilerinizin karmaşık bir hale geleceğinin habercisidir. Gerçek hayattaki sevgiliyi rüyada görmek ise ona karşı bağlılık ve büyük bir özlem duyduğunuzun işaretidir. Bununla beraber sevgili sembolü, genellikle doğru yolu bulma, ilim ve irfan sahibi olmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüyada sevgiliden ayrıldığını görmek, yeni bir aşka yelken açmak, yeni bir ilişkiye başlamak ile tabir edilir ya da başkalarının kendisi hakkındaki gerçek düşüncelerini öğrenmek demektir. Bazı gerçekler kısa sürede öğrenilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna kendi rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyalarınız editör ekibimiz onayladıktan sonra sitemizde paylaşılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status