Rüyada Sel Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada sel görmek, kontrol edilemeyen duygular olarak yorumlanır. Rüyada sel gören kişi bu dönemde duygularını kontrol edemeyebilir.

Duyguların çok yoğun yaşandığı bir dönem olarak yorumlanabilir. Bu dönemde romantik hareketlerde bulunabilirsiniz. Duygularını çok fazla gösteremeyen biriyseniz bu dönem bu açıdan çok önemli. Kendinizi iyi ifade edeceğiniz bir dönem. Duygularınızı ifade etmekten sakınmamalısınız.

Rüyada Sele Kapılmak

Yoğun duygular içinde olmak anlamına gelir. Yani kişi duygularının peşinden gidecek demektir. Sonucu çok düşünmeden duygular doğrultusunda hareket edilecektir. Çok abartılı hareketlerin yapılabileceği bir dönem olarak değerlendirilebilir. Duyguları ifade etmek önemlidir ama fazlası bazılarına rahatsızlık verebilir.

Duyguların gücü olarak yorumlanır. Kişi duygularını dinleyerek bir karar verecektir. Kararının sonucunu çok düşünemeyecek o an ki duygularıyla hareket edecektir. Yoğun duygular bazen olumlu sonuçlar verse de bazen hayal kırıklıkları oluşabilir.

Rüyada Selden Kaçmak

Ufak hayal kırıklıkları olarak yorumlanır. Ayrıca kişi, çok büyük bir fırsat yakalayacağı gibi bu fırsatı doğru değerlendiremediği taktirde altında ezilebilir de demektir. Bu rüya aslında bir de uyarı anlamı taşımaktadır. Bolluk, bereket ve bol rızk anlamı taşıyan sel sembolü bir yandan da gücünüzü doğru şekilde kullanmanız gerektiğinin bir simgesidir. Bu rüyayı gören kişi, sıkıntılı ve zor günler geçirebilir fakat bu dönemi her zaman güçlü kalarak atlatması gerekir.

Rüyada sel görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status